Jump to content

windows server 2012


BlueSk

Recommended Posts

zdravím mám nainštalované na windows server xampp ktoré na servery na localhoste funguje ale akonáhle zadam ipčku z druheho pc tak nenačíta... je nejaka možnoť to presmerovať na wwwroot? pretože ten windows server manager nemusím :d

Link to comment
Share on other sites

Nie, doménu si musíš koupit, jinak můžeš používat IP namísto domény. Doménu si musíš koupit nebo si udělej zdarma *.Tk doménu.
 

Já mám celkem 5 domén (cca 2000 Kč) koupených a z toho používám 1 ... xD

 

Koupil jsem si je na Crew.sk, tam to můžeš platit i mobilem a PSC, jinak jinde přes účet atd. Platíš to jednou za rok.

 

A tady jen přepíšeš IP na svoji VPS, pak už bude IP tvojí VPS něco jako číselná IP, ale bude doménová.

http://ultragaming.cz/upload/dns.png

 

 

Kdyby jsi něco nevěděl nebo tak, napiš. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Windows server má svůj vlastní webový server, stačí ho nainstalovat ve službách systému. To samé FTP které se bude hodit.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ano má, ale já s Win Svr 2008 dělám cca měsíc a s IIS dělat neumím. Takže jsem mu poradil, jak jsem to udělal já.

 

no...? a...? Však já ti to neberu. To píšeš jak když bych to zakazoval jinak.

 

Já reagoval na jeho dotaz, ne na tvou odpověď.

Link to comment
Share on other sites

Doménu na Crew.sk nie, prečo? Je to rozhodně lepší a levnější jak nějaký Wedos ... 

Všichni jen hejtujete a nemáte to ověřený, píšete ho*na.

Link to comment
Share on other sites

Já na crew.sk nemůžu ani najít ceník domén :d

Jinak také se přikláním k Wedosu a není to pouze jen kvůli tomu, že crew má příponu .SK, ikdyž z větší části to kvůli tomu je :d

 

A určitě crew.sk není lepší jak Wedos, jinak by Wedos nebyl nejlepším hostingem CZ/SK :) Vlastně o crew.sk ani nevím, že existuje, kdyby jste se tu o tom nezmínili. 

Edited by Petr Hnátek
Link to comment
Share on other sites

Vole ...

 

http://ultragaming.cz/upload/domeny.png

 

 

Ultragaming.cz je také registrovaná přes Crew a další 4 domény co mám a jsem 100 % spokojen.

 

Samozřejmě že je Wedos nej hostingem webu, ale má drahé domény a nelze je platit cez PSC nebo SMS, jen bank. účet nebo složenka.

A to si mnoho lidí z nás nemůže dovolit.

 

Jinak také souhlasím, že je Wedos nej hostingem webů.

Edited by Waymoot
Link to comment
Share on other sites

Doménu na Crew.sk nie, prečo? Je to rozhodně lepší a levnější jak nějaký Wedos ... 

 

Všichni jen hejtujete a nemáte to ověřený, píšete ho*na.

 

 

To ty nemas nic overene a meles tu ho*na. viz screen od hnatka.

Platba sms? To si snad nevies zalozit v banke bezplatny ucet a platit tim? Alebo nevies povedat fotrovy? SMS platby su vzdy 2-3x drahsie, pac provider si z toho strhava 70%.

 

 

resume:

zijeme v 21 storoci, zaloz si ucet v banke a nepicuj do istatnych hostingov, ze nemaju predpotupne platby, ktore sa vobec nevyplatia. Ja si platim vsetko kreditkou a platby nabiehaju okamzite...

Link to comment
Share on other sites

Vše, co jsi napsal znám, vím jak to celé funguje vole.

 

K vůli tobě si určitě budu dělat účet ... Když mi bude k hovnu.

 

To raději zaplatím PSC. Takže mi tady nevnucuj tu tvoji debilní logiku ..

Link to comment
Share on other sites

Do pár let ...

 

Za 4 roky má přijít €, takže asi ťěžko. Pokud jsi myslel pár let jako 20 let, tak možná ..


Já osobně účet v banke plánuji (VIP Brána atd.) ale psal jsem to pro BlueSK, na co by si dělal účet, když s tím nebude platit, jen k vůli Wedosu? ... 

 

Vážně to stojí za to? ...

Link to comment
Share on other sites

A kam si myslis, ze ti bude chodit vyplata? ...aha, ja zapomel, ty mas 12 a kdyz vyrostes, tak budes na socialce.


A debilni logiku mas tady evidentne ty, kdyz sem postujes svoje neoverene informace se slovy "Všichni jen hejtujete a nemáte to ověřený, píšete ho*na."

Na tvojom mieste by som sa naucil, ako sa spravat k druhym voci svojmu postaveniu, inak skoncis rovnako rychlo, ako si zacal.

Link to comment
Share on other sites

Ty mi budeš něco říkat, to si můžeš jen myslet. Nezajímá ma to, co tu meleš. To si říkej jinému volovi, co se ti bude klanit... bůhví jak chytrej..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...