Jump to content
  • 0

pomoc ONLINE HRACI V TextDrawu


Kortes

Dotaz

Zdravím lidi,poradili by jste mi jak udělat Online Hráče v TextDrawu? :d 

TextDraw mám již hotový teď bych jen potřeboval vedět jak na to v pawnu. Pročetl jsem si pár tutorialů na netu ale většinou nefunkční. Za každou odpoveď budu rád v pawnu jsem začátečník tak na to berte prosím ohled  :d. Díky Kortes

Link to comment
Share on other sites

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Administrátor

No uplně jednoduše uděláš si proměnou Online; V connectu do ní budeš přičítat Online++; a v Disconnectu odečítat Online--; a v textdravu jí vypíšeš

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nemyslím si, že by chtěl vypsat pouze počet online hráčů, ale jednoznačně neřekl, co chce.

Jednoduše bych udělal cyklus, využil GetPlayerPoolSize(), nějaká podmínka o tom jestli to není npc, atd., atd., přidat jméno do stringu s tagem \n a pak nastavit TD string. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Administrátor

Nemyslím si, že by chtěl vypsat pouze počet online hráčů, ale jednoznačně neřekl, co chce.

Jednoduše bych udělal cyklus, využil GetPlayerPoolSize(), nějaká podmínka o tom jestli to není npc, atd., atd., přidat jméno do stringu s tagem \n a pak nastavit TD string. ;)

Pokud vím tak Pool nezahrnuje npcčka...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Administrátor

To jsem právě nevěděl, ale co jsem četl na wiki, tak vrací nejvyšší používané playerid na serveru. Takže je musí taky zahrnovat, ne? ;)

Podle toho co tvrdí Kalcor je to nezahrnuje...  Ale nevím nezkoušel jsem

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podle toho co tvrdí Kalcor je to nezahrnuje...  Ale nevím nezkoušel jsem

Já nevím, mě to přijde logické, máš 3 npc (pid 0, 1, 2) a 5 online hráčů --> nejvýše používané pid je tedy 7  ---> rozhodně to chce vyzkoušet... :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...