Jump to content
  • 0

pomoc Pád hry při výbuchu auta


ForestCZE

Dotaz

Ahoj, myslím, že název tématu hovoří za vše. Prostě jedu jakýmkoliv autem a stačí, aby se z něj trošku čoudilo nebo, když ho otočím na střechu, začne hořet a bouchne, tak mi spadne hra. Nevíte někdo čím to může být? Předem děkuji za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, myslím, že název tématu hovoří za vše. Prostě jedu jakýmkoliv autem a stačí, aby se z něj trošku čoudilo nebo, když ho otočím na střechu, začne hořet a bouchne, tak mi spadne hra. Nevíte někdo čím to může být? Předem děkuji za pomoc.

když to máš v pawn sekci tak dej code at to vyřešíme...  :kappa:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dělá ti to normálně v singleplayeru nebo na tvém či jinačím serveru? 

Máš GTA nějak modifikované? Pokud ano, zkus reinstall (čistou instalaci, bez nějakých modifikací).

Jinak pokud ti to dělá pouze na nějakém serveru, pravděpodobně nebude chyba u tebe, pokud máš tento problém na svém serveru, tak sem hoď kód, kde si hraješ s auty. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dělá ti to normálně v singleplayeru nebo na tvém či jinačím serveru? 

Máš GTA nějak modifikované? Pokud ano, zkus reinstall (čistou instalaci, bez nějakých modifikací).

Jinak pokud ti to dělá pouze na nějakém serveru, pravděpodobně nebude chyba u tebe, pokud máš tento problém na svém serveru, tak sem hoď kód, kde si hraješ s auty. :d

 

V singleplayeru jsem to nezkoušel. GTA modifikované nemám. Před chvílí jsme zjistil, že mi dokonce stačí, aby kámoš rozsekal auto, ono bouchne, on je dál na serveru a já dostanu crash hry. Server mi běží na PC přes veřejnou IP. Ještě mě napadlo snížit detaily. Mám vše na full.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...