Jump to content

gamemode GM - Breaking Bad (perníkový táta)


LaMaCZE

Recommended Posts

Breaking Bad

 

Zdravím chtěl bych vám představit svůj mód na kterém jsem začal pracovat nedávno jedná se o to že mód se bude snažit napodobit seriál - Breaking Bad(Perníkový Táta) , taktéž se i jmenuje,nebude to 100% stejné jako seriál,ale mód by měl být originální hledal jsem ho a nikde jsem ho nenašel :) Taktéž je to trošičku inspirované podle PFR a však jen to že policajt chytá vařiče a normální lidi na misi atp...

 

 

Co v módě bude?

4 Classy:

Vařič - vaří metamfetamin,poté ho prodává dealerům, budou i nějaké mise - od 0 Bodů

2 Normální člověk - může kupovat drogy,chodit po městě a tak... omezená oblast od 1000 Bodů

3 Dealer- prodává jen normálním lidem,taktéž budou i nějaké mise od 1000 Bodů

4 Policajt- chytá vařiče,dealery a normální lidi... dostává body za chytání od 3000 Bodů

 

Co dále bude v módě?

-Hodnosti

-Mise

-Mapy ( některé vlastní , některé ze sa-mp fóra nejsem dobrý mapper... )

-A spoustu dalšího jen zbývá to vymyslet :)

 

Co jiz mám hotové?

-Registraci a login a ukládání...

-Misi pro Vařiče

-Základní mapu varnu (ze sa-mp fora) uvidím jestli nechám je docela malá(můžu udělat vlastní ale moje mapy nevypadají nejlíp...)

-Vaření

-A pár dalších věcí... 

 

Chcete mi pomoct?

Hledám mappera,který by mi mohl pomoct protože já jsem fakt dobré mapy dělat neumím.. nebo také někoho kdo by měl nápady a zná seriál Breaking Bad :)

Napište mi tu PM nebo skype bond1071

 

Mód se chystám dokončit ale jak dlouho to  bude trvat netuším :) je to můj první dá se říct první mód bez chyb který se pokusím udělat :) Takže nejsem nejlepší pawner...

 

A vím že na tomto fóru již byl nápad Breaking Bad ale byl úplně jiný narozdíl od tohoto a nikdy se nedodělal  :)

 

A myslíte si že vůbec má smysl tento gamemode dodělat do konce? sa-mp už skoro nehrajou lidi a originální módy taky ne spíše RZE atp...?

 

Děkuji za pozornost superpawner...(LaMa) rád bych si změnil nick na fóru :d  :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Perníkový táta je stejně špatný název jako "Vařič", každopádně zajímavý nápad, ale dle mého názoru nehratelný. 

 

Class Normální člověk mi příjde jako úplně zbytečný – bude kupovat a co dále?

Totéž Dealer – tenhle teda odpadává taky když by byl Normální člověk zbytečný

 

 

EDIT: // pardon, myslel jsem, že název je skutečně Perníkový Táta

Edited by HighPrint
Link to comment
Share on other sites

 

Takže nejsem nejlepší pawner...

Fajn paradox :)

 

Moc dílů BB jsem neviděl, ale nemyslím si, že je to zrovna něco, co by šlo herně využít a možná proto, jsi to jinde nenašel.

 

 

 
-A spoustu dalšího jen zbývá to vymyslet :)

Bacha na to "jen", vymyslet pičovinu je jednoduché, vymyslet mód kterej bude mít úspěch je už poměrně složité. Třeba takové PFR V4 dodnes není pořádně vymyšlené a to má letos slavit 6leté výročí.

Link to comment
Share on other sites

Bacha na to "jen", vymyslet pičovinu je jednoduché, vymyslet mód kterej bude mít úspěch je už poměrně složité. Třeba takové PFR V4 dodnes není pořádně vymyšlené a to má letos slavit 6leté výročí.

 

V podstate to PFR :d Sa už myslím ani nepawnuje :d, HighPrint ako vidím sa nato vykašlal :d Potom to ešte pár ludí ako ja má v PC :d to PFR :d V4 :-D aj Nevadu RolePlay :d a pod módy :d ale tak čo už

Link to comment
Share on other sites

Já vtomhle fakt nevím.

Hele je sice fajn že máš originální nápad ale zase přijde mi to takové..

Hráč se bude pomale dopracovávat k 1000 bodum tím že furt bude dělat prakticky to stejné.

Nevím zda to bude hráče bavit.

Ale proto abys to zjistil to musíš vyzkoušet !

Good Luck ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Znovu, to bude oničem podle mě.

Je to tu stejné..

Je možný, že bude nuda..

Ale, jak bylo psáno nahoře, přeju Ti hodně štěstí, zda v tom ještě pokračuješ, snad to někam dotáhneš a nezahodíš to jako ostatní a ukážeš, že na to máš, i přes některé bugy, které někdy opravíš. .GL.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...