Jump to content

Hladam programatora


BlueSk

Recommended Posts

Čaute hladám programátora ktorý by vedel naprogramovať minecraft launcher ktorý by mal zahrnat(aktualizacie,spustenie)

 

Je mi jedno v akom jazyku by to bolo ale aby mi vysvetlil čo a ako updatovať..

 

Kontaktujte ma do SZ a popripadne napíšte cenu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

"Je mi jedno v akom jazyku" -> problém je že MC launcher spravíš len v jave, totižto nemyslím si že C# alebo C++ dokáže spúštať java súbory konkrétne samotný minecraft, asi by si musel decompilovať originálny launcher a najprv odstrániť login cez realny acc, sice si tymto niesom istý ale jedna osoba mi to potvrdila

Link to comment
Share on other sites

Však tam nemusí nic čarovat z javou, ne? Uděláš prostě nějaký launcher, kde budou různé verze MC , uživatel jsi nějakou vybere, stáhne (to celé propojené s databází)  a pak dá "hrát" a jednoduše se ti otevře MC, nebo ne?

Jinak si myslím, že launchery na způsob, co jsem vyjmenoval již existujou :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Však tam nemusí nic čarovat z javou, ne? Uděláš prostě nějaký launcher, kde budou různé verze MC , uživatel jsi nějakou vybere, stáhne (to celé propojené s databází)  a pak dá "hrát" a jednoduše se ti otevře MC, nebo ne?

Jinak si myslím, že launchery na způsob, co jsem vyjmenoval již existujou :d

na tento čo si vymenoval neexistujú určite, ked si pozreš YT tak všetký launchery sú v jave a vypadajú rovnako ako origo launcher, to znamená že všetci len dekompilovali origo launcher, odstránili login protect a publikovali

Link to comment
Share on other sites

Ještě určo někde v PC mám launcher, kde vybereš verzi hry (nebylo to teda aktuální), pak se ti stáhne, zadáš jméno, popř. heslo a ještě tam můžeš nastavovat různé blbosti. V jave to asi je, to máš pravdu, já nic neříkl o tom, že nebyl v jave, pouze jsem konstatoval, že v C# či v C++ by to mělo jít také. :d

//Edit: našel jsem ho, a je i aktuální :d

Edited by GaRGoyLeS
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ještě určo někde v PC mám launcher, kde vybereš verzi hry (nebylo to teda aktuální), pak se ti stáhne, zadáš jméno, popř. heslo a ještě tam můžeš nastavovat různé blbosti. V jave to asi je, to máš pravdu, já nic neříkl o tom, že nebyl v jave, pouze jsem konstatoval, že v C# či v C++ by to mělo jít také. :d

pokiaľ nepošleš webstránku, kde také niečo je, kde také niečo niekto robil poprípadne video, tak sa nikam nepohneme + pochybujem že na tomto fóre nájde niekoho kto bude robiť MC launcher v C# a c++, tak aspoň nájdeme niekoho kto to už robil :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Myslím, že pochybuješ správně! :dTakhle nějak vypadá, snad je to, to co hledáš... :d (A zadarmo :d )

ved to je teamextreme launcher čo je decompilovaný original launcher :d :D 

Link to comment
Share on other sites

On chce proste .. aby bol launcehr vlastný a mal niekde v databázy uloženú složku ktorú bude stahovať teda aktualizacie pr. na MODPACK ... ktorý by pridaval a odobral módy z databazy a to nasledne by sa aktualizovalo aj s tým ... proste LAUNCHEROM,teda tak myslím

Link to comment
Share on other sites

môžeš mi ukázať kde si zistil že sa to dá? rád by som si to prečítal

 

preco by sa to nedalo? execko MC dokazes spustit s prepinacami meno, heslo, ip a port. Moj launcher bol v C# a spustil ti MC a priamo ta pripojil aj do hry.

 

Ak slusne zaplatis, spravim ti to. Ale na nejakych 200kc bo co ti seru....

Link to comment
Share on other sites

Čaute hladám programátora ktorý by vedel naprogramovať minecraft launcher ktorý by mal zahrnat(aktualizacie,spustenie)

 

Je mi jedno v akom jazyku by to bolo ale aby mi vysvetlil čo a ako updatovať..

 

Kontaktujte ma do SZ a popripadne napíšte cenu :)

hej za launcher kterej je složitější jak plugin budeš platit a mě spamuješ do sz abych pro tebe dělal jen za titul majitele... okay dostal jsem rekt ted no.. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...