Jump to content
  • 0

pomoc Mapa - CreateDynamicObject


Szatvik

Dotaz

Ahoj ;). Zdravím všechny, a díky moc, že mi chcete pomoc.

 

Jedná se o takový menší problém,.. v pawnu vůbec neumím, ale na svůj server chci nahodit mapu..

 

Ta mapa má v sobě jakýsi "kód", která přidává objekty do té mapy.. ten kód je takový  - - "CreateDynamicObject".. zkusil 

 

jsem to hodit do public OnGameModeInit()

 

ale pořád se mi to na mapě nezobrazuje.. nevíte co s tím? .. Popřípadně, jestli mi třeba chybí includy.. tak napište jaké, a dejte

 

mi na ně prosím odkaz ke stažení.. díky moc všem, kteří se budou snažit poradit ;).

Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Administrátor

Objekty se ti nemusí zobrazovat jednak kvůli tomu že už máš moc objektů a druhak kvůli tomu že třeba dáváš objekty jako filters script ale používáš public Ongamemodeinit

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Objekty se ti nemusí zobrazovat jednak kvůli tomu že už máš moc objektů a druhak kvůli tomu že třeba dáváš objekty jako filters script ale používáš public Ongamemodeinit

Nepoužívám tám žádné objekty.. mám prostě jen čisté pawno.. nic tam není, jen tam chci nahodit tuto mapu.. takže to mám hodit pod public OnFilterScriptInit()?..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pokud to k serveru přikládáš jako filterscript tak ano pokud to dáváš přímo do módu tak ne

Bohužel, vytvořil jsem zase čistý Pawno Script, a vše jsem hodil jen pod public OnFilterScriptInit(), a stejně mi to server nenačte tu mapu :/ ..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

kolik máš celkem objektů v modu ? kolik máš fs v modu načte ti to fs ? 

Objekty žádné, mám prostě čistý mód bez žádných "Define", Inclůdů, "Newů", a příkazů.. jen ty objekty.. 

FS mi to všechny načítá.. i ten fs "Mapa", kde mám tu mapu uloženou.. a stejnak tam není ani jeden ten objekt z toho.. 

A FS tam mám tolik: 

filterscripts gl_actions gl_realtime gl_property gl_mapicon
ls_elevator attachments ls_mall ls_beachside admin cars mapa
youtube boombox mapedit

Poradí mi prosím někdo?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

plugin a include na streamer:

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=102865

 

Zapíšeš plugin do server.cfg, dáš do příslušné složky a vše potřebné pro funkčnost. Zapíšeš includ do pwn souboru a kompiluješ. Mělo by to pak jít.

Edited by Lukasz
Link to comment
Share on other sites

  • 0

plugin a include na streamer:

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=102865

 

Zapíšeš plugin do server.cfg, dáš do příslušné složky a vše potřebné pro funkčnost. Zapíšeš includ do pwn souboru a kompiluješ. Mělo by to pak jít.

Vše jsem udělal podle tebe, ale mapa se prostě nenačte, plugin mi to napíše dobře.. :/ .. Co kdybych ti poslal odkaz na tu mapu, a ty by jsi mi z toho udělal FS, dokázal by jsi to, prosím ? :/..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...