Jump to content
  • 0

pomoc SQL na web


vladasavel

Dotaz

Caute. chci poradit a vysvětlit (nejlepe i nejakou ukazku s popisem). v FTP serveru mam databazi se statistikou vsech hrácu..dejme tomu stats.db no a chtěl bych vedet jak z toho dostanu data na web tak aby to vypsalo jen prvních 50 podle počtu SCORE. Není to nějak moc akutní jen bych to chtěl zkusit..všude kde jsem hledal tak vsude jen mySQL ale pro nekoho kdo neumí ani php a ani mysql je to trošku komplikovanější..Předem díky moc za odpovědi :)

Link to comment
Share on other sites

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no tak třeba xhunterx z toho serveru posílá bany a veškeré udaje o VIP hráčích. Jak to udělal nevím ale s tím ho otravovat nechci :d
Takže hádám že nějak to jít musí i když web a server nejsou na jednom hostingu

Link to comment
Share on other sites

  • 0

mxco MySQL nemá tm jsem si na 100% jistej :) sám mi rikal ze mysql nemá rád a že pouziva SQL

já vím že si mi žádnej návod nepsal ale to jsem tak nějak pochopil z tvého prispevku...
Ted mi jde o toto..jak z FTP vytahnou soubor score.php na web ?
nechávám si kazdou hodinu tvorit soubor s aktuálním score což funguje správně ale jak to spojit  s webem vubec nemám páru. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jop ty tagy..s tím jsem měl vždy problemy i u html :d
no jenže to bych musel každou hodinu přesouvat ten soubor manuálně z FTE serveru do FTP že ? mě jde vlastně oo to odesílat ty data ze serveru score.php do ftp webu

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak určitě budeš potřebovat http://www.w3schools.com/php/func_ftp_login.asp

 

Pak budeš muset mít script na login do databáze.

Pak script na ukládání po hodině máš, tak by se měl upravit na ukládání v tom FTP po přihlášení.

 

//Teď mi to přijde jako blbost. Budeš se spíše muset připojit k databázi přes web a příkazem SELECT vypsat z databáze, tím pádem to bude v reálném čase, ale jde o to, zda se k DB lze připojit z jiného serveru.

Edited by Petr Hnátek
Link to comment
Share on other sites

  • 0

No, web máš na serveru u hostingu a databázi od serveru máš také na jiném serveru, že? Většina serverů má omezená práva na přihlašování z venku, aby zamezili vnějším útokům.

Pokud by se ti z webu dalo přes SQL připojit k databázi na tom databázovém serveru, tak si za vodou a nepotřebuješ žádné ukládání na FTP atp., ale budeš si to vypisovat v reálném čase z databáze. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...