Jump to content
  • 0

pomoc TextDraw


Mishak

Dotaz

Zdravím, mám menší problém s klikacíma TD. Nevím proč, ale ikdyž mám 2 TD poměrně daleko od sebe, tak když najedu kurzorem na jeden, tak se označí i druhý, nechápu to. TD jsou ukázány na obrázku, např. On/Off se kříží s X, nebo Back a Next, klikací jsou jen texty, nikoliv boxy. Díky za odpověď.

 

 

sa_mp_022.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Musis si spravne nastavit TextDrawTextSize. Musis to nejak odhadnout protoze infobox se ohranicuje jen pouze podle jedne ze souradnic a druhou souradnici bere pohle narazeni pisma.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No, zkoušel jsem tam hodit TextDrawTextSize, ale jediné co se stalo je to, že mi už nejde klikat na nic, teda když jsem to dal ke každému.  

 

 

Vypnout[playerid] = TextDrawCreate(538.470214, 151.500091, "X");
TextDrawLetterSize(Vypnout[playerid], 0.528940, 2.346667);
TextDrawAlignment(Vypnout[playerid], 1);
TextDrawColor(Vypnout[playerid], -1);
TextDrawSetShadow(Vypnout[playerid], 0);
TextDrawSetOutline(Vypnout[playerid], 0);
TextDrawBackgroundColor(Vypnout[playerid], 255);
TextDrawFont(Vypnout[playerid], 1);
TextDrawSetProportional(Vypnout[playerid], 1);
TextDrawSetShadow(Vypnout[playerid], 0);
TextDrawTextSize(Vypnout[playerid], 3.2 ,5.1);
TextDrawSetSelectable(Vypnout[playerid], true);

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zkus TextDrawAlignment nastavit na 2, sice se ti to trochu posune (jen upravíš souřadnice pak), ale u těch klikacích mi to vždy pomohlo. TextSize dej možná větší ať vidíš jestli se to vůbec označí.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No, díky za rady, nakonec jsem to zprovoznil. Ještě bych měl menší dotaz ohledně toho, když v podstatě vypnu ty TD, tak mi zůstane kurzor a s ničím nejde hýbat, pomůže jen ESC. Nedá se nějak nastavit, aby tomu tak nebylo, že mi to po vypnutí tech TD vůbec nebude ukazovat kurzor, ale budu moci normálně hrát?

 

EDIT: Už jsem to zjistil, můžete LOCK. Díky všem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...