Jump to content

ostatní [ WIKI SYSTÉM ] - Připravované ( návrh )


帕特里克

Recommended Posts

Ahoj.Měl bych takový nápad, který si myslím tu ještě nebyl ( pokud by se vám líbil možná ho udělám :) a pojmenoval sem to 

 

                                                                                  " WIKI SYSTEM

 

O co jde?

 

 

 

Jde o to, že napíšu třeba /wiki a zobrazí se mi dialog ( konkrétně DIALOG_STYLE_TABLIST ) 

 

Tam se mi zobrazí třeba " Jak se registrovat " , " Zajímavost o serveru " , " Jak si koupit VIP " , " EVENTY " a spoustu dalšího.

 

Klikl bych například na " Jak se registrovat " a zobrazil by se mi dialog DIALOG_STYLE_MSGBOX kde by dále byli zajímavosti například:

 

REGISTRACE ( Nadpis )

 

Registrovat se můžete pomocí příkazu /eregister ( nebo /Register záleží co máte vy ).Díky tomuto příkazu se vám bude ukládat skore atd. atd.

 

 

Můžete ohodnotit " 0 / 10 " a popřípadě bych to i udělal.

 

 

 

Edited by ArmyCZ97
Link to comment
Share on other sites

Tak rovno na register určite nie. Kto nedokaže napisať heslo do dialogu  :d


Je to niečo ako prikaz /help ale inak je to dobré


 


Tak ano máš pravdu, ale sou servery kde dialog není a je tam eregister či tak je to příklad


 


Co to je za blbost?


 


Tak když blbost tak blbost pro tebe

Link to comment
Share on other sites

Tohle nikdo nevyužije, to si radši udělá každý sám svoje.

 

//Edit: Možná kdybys to udělal tak, že by to byl normální dialog.

 

Administrátor by do něho mohl např. přes příkaz nebo dialog přidávat položky, které by se zapisovali do souboru a následně by se pak printovali v to "WIKI" dialogu. Pak by jsi klikl a ono by to otevřelo nový dialog, ve kterém by byl daný text

Edited by Expertik
Link to comment
Share on other sites

Když napíšeš /pomoc nebo /help tak za 1. bud to je RZE 2. Není tam až takové info a je tam spíše jen zbytečnost 3. WIKI by byla možnost popřípadě /navrh nebo by to bylo v dialogu, pokud někdo má /help vypracované tak samozřejmé, že pro něj to nebude nic znamenat a je to pro něj zbytečnost

Link to comment
Share on other sites

Když napíšeš /pomoc nebo /help tak za 1. bud to je RZE 2. Není tam až takové info a je tam spíše jen zbytečnost 3. WIKI by byla možnost popřípadě /navrh nebo by to bylo v dialogu, pokud někdo má /help vypracované tak samozřejmé, že pro něj to nebude nic znamenat a je to pro něj zbytečnost

Nesmíš se řídit podle RZE....

Jakejkoliv jinej mod nebo aspoň většina to má udělané přesně podle toho jak to popisuješ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kdo to viděl? Snad každý na většině serverech :) Nápad naprosto o ničem, protože je to klasický help, nejde udělat obecně pro všechny (nebo většinu) servery, takže tu bude muset být dodatečná úprava a řekni mi proboha.. kdo neumí udělat pár dialogů..

Jako doplněk pro server určitě ok a měl by být na každém serveru, ale zakládat o tom nový topic a ještě s názvem "Wiki systém".. lol Parsuj data z wikiny a udělej ingame wikipedii

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...