Jump to content
  • 0

pomoc Potřebuji opravit chybu v TuningTownXV


Lukasplamen

Dotaz

Zdarec potřeboval bych nějakou dobrou duši co by mě pomohla opravit TuningTownXV jelikož autor neni už aktivní musím najít někoho schopného kdo by mě pomohl mám originální soubor TuningTownXV.pwn . Předem děkuji za pomoc či ochotu.

Link to comment
Share on other sites

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdarec potřeboval bych nějakou dobrou duši co by mě pomohla opravit TuningTownXV jelikož autor neni už aktivní musím najít někoho schopného kdo by mě pomohl mám originální soubor TuningTownXV.pwn . Předem děkuji za pomoc či ochotu.

11/10 už vím kde je chyba je to na řadku 33 659... je tam napsane: My god jak máme zjistit chybu když jí ani nepopíšeš -.-

Link to comment
Share on other sites

  • 0

čekám až někdo napíše:

 

fatal error 100: cannot read from file: "MyDeAMX"

Kašli na ten zasra*ej include. Smaž tohle z .pwn - "#include <MyDeAMX>". Ten include je stejně úplně na prd, vyvolává ti jen XXX warningů po kompilaci.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kašli na ten zasra*ej include. Smaž tohle z .pwn - "#include <MyDeAMX>". Ten include je stejně úplně na prd, vyvolává ti jen XXX warningů po kompilaci.

Ano, jedno reseni je smazat ten radek, ale ten inc na prd neni :) warningy se vyvolaj z tohho duvodu, ze deamx nedokaze prekopat z amx do pwn zawrningovanej soubor 132 warningama :) je to ochrana amx :)

Tudiz, pokud ten radek smazes, budes mit funkcni amx, ale bez ochrany proti deamxu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jak mám dat na server ty pluginy ?

linux: streamer.so

windows server: streamer.dll

 

ten plugin patri do slozky plugins, kdyz ho tam das, musis do server.cfg radek plugins napsat:

 

linux:

plugins streamer.so

 

windows:

 

plugins streamer.dll

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Đave prečo sem už moc nechodíš??

 

s pawnem jsem sekl z vice duvodu :) je mi 22 let, uz nastesti netravim tolik casu u pc jako drive, ale hlavni duvod byl abych se venovl bohu, na tom musim jeste zapracovat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dobrý už mě tam řekli že jedou na Linux .... -_-


server_log :

 

EnableTirePopping() function is removed.
Warning: EnableZoneNames() is removed since 0.3
plugins = "streamer.so"  (string, read-only)
[  ERROR  ]: Diectory 'TuningTown' does not exist!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...