Jump to content

Notebook a 22" monitor


Psychedelic

Recommended Posts

Ahoj, 

Potřeboval bych trošku poradit, koupil jsem si ke svému notbooku 22" monitor a začli mi trošku problémy.. Počítal jsem s tím že dám grafice trošku víc zabrat, ale tohle je trošku extrém..

Po 10 minutách hraní, jakékoliv hry se mi počítač vypne a není to následkem přehřátí. Dělá mi to jak při GTA 5 tak CSku takže je úplně jedno jak je ta hra náročná..

 

Moje sestava:

Geforce GT740M 2GB

Intel core i5 3230M 3.2GHz

8GB RAM

Win 8.1 pro (64 bit)

Monitor 22" (1920x1080)

 

Screen z prohlížeče událostí:

http://ctrlv.cz/shots/2015/07/04/VK7D.png

 

Díky za jakoukoliv normální radu :)

 

Link to comment
Share on other sites

No, já si osobně myslím, že máš trošku odpalenou Graf. Kartu.

Doporučuji donést nějakému ajťákovi, aby se ti na to jukl.

 

Snad pomohlo. ;-)

Edited by вlyѕтer
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

no najprv by si mohol napísať ako sa chová grafika ak hráš hru bez zapojeného monitora, Či sú teploty v norme a či sa notebook nevypína

Link to comment
Share on other sites

no najprv by si mohol napísať ako sa chová grafika ak hráš hru bez zapojeného monitora, Či sú teploty v norme a či sa notebook nevypína

Právě bez monitoru hraju gta 5 klidně 12 hodin v kuse, je pravda že jednou za dvě hodky ho postavím před venilátor a dám si v klidu cígo, ale to jen protože se sám v tomhle vedru vařím takže grafika odpálená určo nebude.

Link to comment
Share on other sites

Nevím přesně čím to je možná něco v nastavení ale já osobně když dám mini notebook na 17 monitor tak se mi občas stane to samé.

Nestává se to často ale třeba jednou do týdne/14 dnu mi prostě po chvilce hraní vyletí PC a když nemam zapojený monitor nikdy se mi to nestane.

Můj mini ntb je vlastně 10' takže asi nepobírá ty rozměry nevím no :d

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

osobne si myslím že tá GPU nezvládne to rozlíšenie :d aké rozlíšenie má ten tvoj notebook?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

zkus to na tom monitoru ale v rozlišení třeba 1024x768, bude to sice hnusné ale pak zjistíš zda je to rozlišením nebo ne, pokud to opět padne tak zkus snížit na mnimum což bude asi 640x480 a pokud opět spadne tak vyzkoušej jiný monitor - sice monitor by na to něměl mít vliv ale přeci jen... :d

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem to vyřešil zvláštním způsobem, když dám rozšířit obraz tedy používám oba zároveň tak s tím nemá problém takže fakt nechápu kde je logika. Když nastavím aby jel jen monitor tak se vypíná, ale co takhle mi to vyhovuje víc. Díky za rady :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...