Jump to content

[Ktorý ?]Zenphone


Invouk

Recommended Posts

Je podla vás kvalitný Zenphone ak by som pr. kupil: >>IS HERE<<

Asus ZenFone C ZC451CG
Je to kvalitné a ako to je s OS ? určite android .. ale ževraj ma niečo s mobilnými dátamy problém ak ich zapneme nejde google + a tak ..

 

Link to comment
Share on other sites

A zkoušel ses koukat po nějakém čínském? :d Možná si ze mě budete dělat srandu, ale já jeden mám a nemůžu si na něj stěžovat - až na tu 1800mAh (konkrétně iNew V3). Tyhle čínské mobilu jsou na tom hardwarově stejně většinou i lépe než značkové a jsou kolikrát až o několik tisíc levnější... --> Prostě neplatíš za značku tolik, takže si můžeš dovolit stejný výkon za mnohem menší cenu.

Link to comment
Share on other sites

iNew mal spoložiak hovoril niečo o tom ale ja nechcem proste .. Vykon mi je jedno len aby ten mobil vydržal čo dlhšie .. a ked si kupim tu prenosnu baterku ...
Ale či je vôbec dobrý .. Ale určite niečo od Asusu do 130 € ..  a som pozeral že to je cenovo asi nejlepšie
JAkkoliž som mal Asus desku Kvalita <- Vydržala 6-7 rokov .. a teraz by ešte išla .. prečo si radčej vybieram Asus .. no a nejsom až taký proste chcem aby tam šla hudba .. FB , Messanger a google :d a pár hier .. a to stačí .. A myslím si že by to ten mobil mohol utiahnuť.
Teda ten moj starý čo bol bol strašne niečo xD Bol Smartfón ale za lacne neočakavaju kvalitu ! 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...