Jump to content

ostatní SAMP-List.eu - Databáza SA-MP serverov!


Arthom

Recommended Posts

Informáce o SAMP-list.eu:

Zdravím, webová stránka SAMP-List.eu je náš startup, je vo fáze vývoja a budeme radi, ak ju otestujete alebo poprípade si tam pridáte vlastný server. 

 

Jednoducho povedané, jedná sa o databázu SA-MP serverov. 

 

Na stránku SAMP-list.eu si môžete pridávať servery úplne zdarma, a ak chcete, aby váš server bol na prvej priečke nášho SA-MP listu, jednoducho si môžete zakúpiť "TIP". 

 

Server list obsahuje jednoduchý prehľadný dizajn, postavený na Frameworku Bootstrap a veľmi optimalizovanom systéme, čo zaručuje jednoduché používanie. 

 

Pridanie nového servera:

  - Server, ktorý chcete pridať, musí byť online.

  - Meno servera nesmie obsahovať vulgaritu.

  - Ak chcete, aby server bol schválený, je nutné si umiestniť na vašu web stránku ľubovoľný banner SA-MP listu.

 

Pre pridanie servera sa musíte zaregistrovať, kde vás potom čaká jednoduchý a prehľadný dashboard. Následne len vyplníte údaje , ktoré po vás žiada SA-MP List a váš server bude pridaný mihnutím oka. 

 

 

TIP:

Po dlhom testovaní sme nasadili do systému TIP pre server list. Je to jednoduchý systém pre zvýšenie návštevnosti vášho servera. 

 

Jednoduchý systém, kde pošlete SMS a váš server bude mať prvú priečku na hlavnej stránke + s červeným nápisom "TIP". 

 

Je to dobrovoľná služba, ktorá je čisto na vašom rozhodnutí. Ak váš server profituje, alebo má návštevnosť a vy ho chcete podporiť, jednoznačne nevynechajte možnosť zakúpiť si TIP pre váš server, ktorý sa následne zobrazí na prvých priečkach nášho SAMP listu.

 

 

SAMP-List.eu API - Hlasovanie pre váš server.

Na stránke SA-MP listu je taktiež možnosť hlasovať za server, pomocou ktorého si môžete vylepšiť priečku vášho servera a tak mať jeden z odporúčaných serverov.

 

 

Čo je to za API?

API je Filterscript na váš SA:MP server, pomocou ktorej môžete odmeniť hráčov, ktorí hlasovali pre váš server. Takto môžete potešiť hráčov a taktiež ich motivovať aby hlasovali aj naďalej.

 

 

Je to platené?

Samotný skript nie je platený, je voľne dostupný na stiahnutie. Môžu ho používať len servery, ktoré majú zakúpený TIP. Ak váš server nemá TIP zakúpený a snaží sa tento script spojazdniť, server sa automaticky vypne a vypíše chybovú hlášku do logu servera.

 

 

Čo obsahuje API?

Ak server je TIP, v sekcií Moje servery pri danom servere je možnosť si upraviť nastavenia API (texty, čo sa vypíše buď pri úspešnom prevzatí odmeny, ak už odmenu prevzal alebo ak nehlasoval, a samotnú funkciu, ktorú ma spustiť). Skript obsahuje príkaz /samplist (informácie o skripte) a /claim (prevzatie odmeny).

 

API si môžete stiahnuť na webe SA-MP listu. Možnosť stiahnutia je len pre registrovaných užívateľov.

 

 

Ďakujeme za pozornosť!

Budeme radi, ak si našu službu vyskúšate, ohodnotíte alebo odporučíte ju kamarátom. :)

Good Luck!

 

 
Web stránka: http://samp-list.eu/

 

Prajem pekný zvyšok dňa. :)

Edited by Arthom
Link to comment
Share on other sites

nepísal som to ja ale kamarát :) pekne som ho poprosil či by niečo spísal :d ja som to sem len hodil 

tk to třeba můžeš opravit aby se tam nepsalo že je to true hned. a pak že je to true až po regce... 

Link to comment
Share on other sites

ja osobne bych si rozhodne nedal na server FS (ta tvoje API) kterej nejde deamxnout a obsahuje funkce

GetServerVarAsInt a SendRconCommand

 

edit: i kdyz tim GetServerVarAsInt nejspis jenom kontrolujes port a SendRconCommand pouzivas na exit. ale stejne to tam nevypada moc pekne, kor kdyz tam mas este antideamx.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

GetServerVarAsInt sa využíva na port, potom sendrconcommand na funkcie exit, to je pravda, potom sú tam jednoduché http requesty, myslím si že viac to nepotrebuje, pretože v .amx dokážeš vidieť to čo všetko sa tam píše, ale zdroják neuvidíš

 

pokiaľ by som chcel robiť zle, asi už ju dávno robím, nie som nováčik, predsa som tu registrovaný dosť dlho a tiež sa pawnu venujem dosť dlho :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

AKTUALIZÁCIA 9.7.2015

 

- Upravená API (Nevyužíva sa funkcia SendRconCommand na vypnutie servera)

- Viac zabezpečená API

- Bugfix na webe

 

 

Ak máte nápady, ako vylepšiť SAMP-List.eu, píšte :)

Link to comment
Share on other sites

To je administrační vzhled že? Celkově píšete že TIP poskytne tohle tohle ale jak asi když vaše stránka zatím ani není navštěvovaná? Nejdřív si snad rozjedu web potom dělám nějaké věci typu zaplaťte toto nebo toto tak nebo tak už jakou dobu existuje SA-MP.cz a i SAMP-list.eu už tu byl ani se nedivím že se na to vysrali.  

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...