Jump to content

gamemode Free na staženi - Slovak Role-Play


R0cky

Recommended Posts

Takže vieťe že sem delal Slovak Role-Play :(

 

Ale došel naťo čas nedokážu nič dokončiť ...

 

Takže tadý vam davam SRP na staženi ani jeho 1. verze nevýšla :d

 

SRP nastavíte ako mód

a SRP2 ako Filterscript áno ma 2 časťi 

 

Je vnem registracia kde se vybere či je Muž nebo Žena funguje na ukládany ale neni dodelate ...

3 Zamestnania:

 

Policista, Hasič, Mechanik ... Delal sem i taxikára ale toho nemužu dať do scriptu protože pak psalo errory :)

 

Download:

 

http://uloz.to/xHZmshxC/srp-zip

 

Dodelajte si to podle sebe ale autora zanechte :)

 

EDIT: Pokud si nekdo poupraví a udelá server napišťe PM prídu se když tak podívať :)

Link to comment
Share on other sites

Tak tohle shit všech shitů.


Ďekuju za tvůj prispevok važne mi pomohl ... Je to můj 2. mód . Zato že delaš nečo lepšiho tak hned tady deš a delaš hate ...

Měl jsi pádný důvod ho zveřejňovat? Myslíš, že tenhle mod někoho něco naučí? Ne, ale díky za názorný příklad, jak gamemode nedělat.

A už vůbec nechci vidět ten tvůj 1. výtvor.

Link to comment
Share on other sites

· Ehm, nazval bych to jako " noční můru každého pawnera "

· Promiň, ale z tohohle opravdu nemůžu.. :d ->

hUvKmxx.jpg

· Doporučuji Ti buď to si pawno pořádně nastudovat nebo to hoď za hlavu, a věnuj se škole...

 

· Buďme upřímní - máš tam něco v tom módu, co jsi dal dohromady sám? V poslední době si zde měl samé topicy v sekci HELP, kde si žádal o tvorbu tachometru,    atd.., atd.. , atd... 

 

· Neříkám, že to takto psát nemůžeš, ale sakra.. když už dělám mód, tak přeci už něco z pawna umím, a nebudu machrovat, že něco smotám k sobě a nazvu to módem.. Takto to Rocky nefunguje, je to smutné, ale opravdu ne-é.

Link to comment
Share on other sites

 

UPOZORNENIE:

 

Pokial si myslite že tento mód bude FREE v .pwn nebo .amx tak   :hello: papa. (Ti čo ho chceli:   :eh: A proč ?)   :d

 

Tento mód si ponecham bude na mem serveru když tak si ho pak mužete zahrať nebo skusiť IP mam v popisku.

 

Na módu se delá takže neočekavajťe že pujde tak brzi. Možna pojde za 1 - 7 dni . Pokial by šiel skôr tak tam niečo bude chýbat.

 

 

Krásná ukázka dětské naivity. Kvalitní mod (kód) prostě nevytvoříš lusknutím prstu, ale postupem času až nabereš zkušenosti. Něco si zkopíroval, něco ti udělali jiní a něco málo si možná zvládnul ty. Kod stojí za prd, ale je na tobě jestli budeš pokračovat a "napravíš si reputaci".

Link to comment
Share on other sites

~> Ale... kvalitní mód může vytvořit i jen s 100 řádky. Stačí jen nějaký geniální nápad. Problém jsou spíše ohlasy ostatních. Některým se ten mód bude líbit a tak ho budou vychvalovat, některým, se nezalíbí, protože jim tam něco nejde a tak ho radši kritizují a někteří... no, mohou i závidět autorovi, tak raději ho zkritizují chyby, než aby ho podpořily.

Bohužel sklamu tě, když máš kritiku tak můžeš něco zlepšit ale když tam bude něco blbého a každý tě bude chválit tak to nezlepšíš ale zhoršíš, takže kritika patří k životu

Link to comment
Share on other sites

Zdravím

Jak říkám a jak už bylo napsáno výše:Je to věc názoru.

 

Co bych k tomu dodal:

Mod může být dobrý a kvalitní ale prostě se líbit někomu nebude a nemusí to bejt závist.

 

Co bych řekl ke kritice modu:

Asi nic zvláštního ale jak říká Autor:Mod není dokončen a podle mě byl zveřejněň aby nováčci to mohli upravit a trošku pochopit něco co nachápou a i když stímhle názorem u tohodle modu semnou někdo souhlasit nebude ale na toto mám svůj názor pochopit něco jde jen v praxi a chybami zdokonalit.

Takže je podle mě zbytečné kritizovat mod který není dokončen ale zase z druhé stránky tak proč mod zveřejnovat ?.

Jak jsem už říkal pro úpravu a změnu a učení.

 

Asi všechno

 

Zatím se mějte

Link to comment
Share on other sites

~> Nic proti bych neměl, ale problém je v tom, že autor v něm ani nezačal(jestli chápeš, co tím myslím)... Jen copy sem, copy tam, například: (odkaz) -> podstatě identické s registrací, jakou tam má on, a to je help.

Zde máš asi pravdu ale jestli vložil do modu snahu tak i to bych ocenil i když něco copy ale každej se nějak učí.

Link to comment
Share on other sites

~> To je sice hezké, ale bylo by fajn tam také nějakou tu snahu vidět. Část copy, část se to tady za něj jen dělalo, části to zase někdo dělal určitě na skype za něj... z neznámého důvodu nám předloží mód ale bez includů, a to ještě s takovým, jehož dovednosti na práci s ním by museli být na mnohonásobně vyšší úrovni, protože kdyby byly, využil by celé YSI mnohem více. Uznám snahu, až tam bude alespoň 10 řádků jeho vlastnoručně napsaného kódu a nebudou to proměnné, ani definice, a s čím se mu tady vůbec nepomáhalo.

 

~> Nejspíše teď zním jako neskutečný kritik, ale musíš alespoň něco z toho, co píšu také uznat jako pravdu. Navíc, nemám mu za zlé, že se učil z gamemodu, ale učit se z něj ani nemusí. Já, když jsem se učil(a ještě učím) PAWN tak jsem v životě nedělal zatím nějaký gamemod (1,2 ale ty jsem spíše jen protože jsem se nudil), které by mi pomáhali jako materiál k učivu.

 

~> Ale máš pravdu. Za jednu věc bych ho skutečně ocenil, a to za neuvěřitelnou statečnost, že to zveřejnil. A, ne, tohle skutečně nechci brát jako ironii.

Ano máš pravdu v určitých věcech stebou musím souhlasit

Link to comment
Share on other sites

Nějaký důvod proč byli mé komentáře smazány? Reagoval sem pravdivě a ukázal jsem útržky toho co tam je zle ačkoliv se jednalo o minimum protože to je celé zle. Předem díky za výmluvu.


Zdravím

Jak říkám a jak už bylo napsáno výše:Je to věc názoru.

 

Co bych k tomu dodal:

Mod může být dobrý a kvalitní ale prostě se líbit někomu nebude a nemusí to bejt závist.

 

Co bych řekl ke kritice modu:

Asi nic zvláštního ale jak říká Autor:Mod není dokončen a podle mě byl zveřejněň aby nováčci to mohli upravit a trošku pochopit něco co nachápou a i když stímhle názorem u tohodle modu semnou někdo souhlasit nebude ale na toto mám svůj názor pochopit něco jde jen v praxi a chybami zdokonalit.

Takže je podle mě zbytečné kritizovat mod který není dokončen ale zase z druhé stránky tak proč mod zveřejnovat ?.

Jak jsem už říkal pro úpravu a změnu a učení.

 

Asi všechno

 

Zatím se mějte

 

Věř mi ten nemůže být kvalitní (ale tak ty tomu nijak moc nerozumíš ale i lama pozná že to je prakticky mega shit).

K tomu že není dokončen: Není co dokončovat protože je to shit.

Tohle je přeci jen věc názoru že? Ne toto je pravda a myslím si že nejsem jediný kdo se shodne.

(nezapomeňte mi zase mazat pravdivé komentáře které upozorňují lidi kteří by to chtěli nějak využít)

 

Ještě bych rád dodal že můžete mazat jak chcete ale screen nesmažete http://prntscr.com/77dkc6 :)

A ty http://prntscr.com/77dlllkterý to zapříčil (což jsem si všiml až teď) ukaž mě nevhodné chování a vulgaritu??? Psal jsem pouze pravdu pravdivou že je to shit jako většina lidí tady (co čekat od 11 letého chlapce).

Edited by вlyѕтer
Príspevky ktoré boli flame alebo boli mimo tému boli zmazané. Ďakujem za vaše a refove 100% pochopenie :)
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Já si myslím že je škoda že s tím autor skončil a že si dál k tomu "blok". Autor se neměl možná hned urážet a hned končit... Ano měl ještě co zlepšovat ale měl tam tolik negativních komentářů ze se na to vykašlal...

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...