Jump to content

script Doplnky v2.0


Paulee

Recommended Posts

Doplnky v2.0

Takže zdravím. Po roce jsem zase začal pawnovat.Jen tak jsem se kouknul na pawno a vidím svůj rok starý script. Tak jsem se na něj mrknul dal do SAMP a koukl co to obsahuje. Ale něco mě tam chyběla... Po hodině přemýšlení co tam přidat mě napadlo tam dát podmínku :d Tak jsem ji tam dal.

 

Co tento update obsahuje? Je to úplně stejné jakorát jsem přidal podmínku a jetpack :d

 

Budu rád když ohodnotíte 0-10. :)

Je to můj první FS po roce a něco tak prosím trochu přimouřte očko :d

Download:  http://pastebin.com/f7MDAYZ9

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Abych pravdu řekl, dřívější verze se mi líbily více než tato strašně " chudá " verze, která má 6 možností ( z toho jedna je odebrat zbraně... )

 

4 / 10  

Link to comment
Share on other sites

Abych pravdu řekl, dřívější verze se mi líbily více než tato strašně " chudá " verze, která má 6 možností ( z toho jedna je odebrat zbraně... )

 

4 / 10  

Jak se ti mohla líbit dřívejší verze když je to úplně stejný, akorát jsem přidal podmínku?? :d #Logic

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

dřívější verze se mi líbil- koncovka je = množné číslo :) Měl jsem konkrétně na mysli např. tu, která nebyla v dialogu ( škoda, že zde již není stará verze Ke stažení - poslal bych ti link, nyní to v tomto hledat nehodlám.. ) Takže asi takto :) Pro příště více čti než začneš osočovat ;):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dřívější verze se mi líbil- koncovka je = množné číslo :) Měl jsem konkrétně na mysli např. tu, která nebyla v dialogu ( škoda, že zde již není stará verze Ke stažení - poslal bych ti link, nyní to v tomto hledat nehodlám.. ) Takže asi takto :) Pro příště více čti než začneš osočovat ;):)

Hm... Asi jsem tě nepochopil... Když je to v dialogu tak je to přece přehlednější ne? :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...