Jump to content

ostatní Co mám zlepšit? (DJ SET)


Paul Falc

Recommended Posts

 

Zdravím,
jsem DJ a už jsem hrál v klubech jako je Hany Bany, Grid, Barn, Retro atd.
Chtěl bych slyšet Váš názor na můj podcast a potřebuji spíše kritiku abych věděl co mohu zlepšovat.
Předem děkuji za názor.

set: https://www.mixcloud.com/p%C3%A1ja-freisler/paul-falc-presents-mix-006/

 
 
Link to comment
Share on other sites

spis rekni kdy a kde priste hrajes. takhle ze srackovejch repraku clovek tezko pozna vyvazenost zvuku. pak ti to s radosti okomentuju :)

Link to comment
Share on other sites

Viac mixuj pesnicky do seba, pouzivaj viacej Pitchu, zrychluj spomaluj pesnicky. Cele vystupenie musi vypadat jako jedna nahravka bez skokov z pesnicky na pesnicu. Kombinuj pesnicky z rovnakym BPM a toninou. Resp. si pri konci dolad rychlost jednej pesnicky z druhou, tak isto toninu pomocou pitchu. Pri tejto hudbe by to nemal byt problem. Resp. pouzivaj take to virblove/kopakove stupnovanie jak sa tam hraju 4, 8, 16, 32-tiny a potom pauza a tam supnes novu pesnickou. odporucam kupit nejake gramce, trochu scratchovat a hodil by sa aj nejaky sampler, resp. aspon tie tlacitka jak si tam nahras kusy pesniciek a potom ich tlacitkom prevolavas. Miestamy mi to pride trochu suche. Musis pustat pesnicky na ktore sa lahko tancuje. Kombinuj pesnicky 70 BPM kludne aj z 120+ BPM. Ku koncu pustaj pomalsie pesnicky, opila mlades nestiha skakat do rychlich pesniciek (vlastna skusenost na koncerte :d)

 

Mozes kombinovat pesnicky ktore su v rovnakej stupnici (mozu byt aj rozne mody tej stupnice, napr. Ionske C a phrygitske E. Ak ti to nieco hovory :d), BPM musia sediet, takt pesniciek tiez. Nezabudaj vyturit basy :d

 

Inak neni to spatne, ale neni to vyslovene hudba ktoru by som robil alebo preferoval :d tak GL

 

 

Source:

Hram 5 rokov na gitaru v kapele (+ prilezitostne bicie, basa, klavir)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...