Jump to content

gamemode Virtual Reality Los Santos


Mivčo

Recommended Posts

 

Zdravím užívateľov pawno.cz

 

Chcem vám predstaviť môj mód na ktorom pracujem už skoro 2 mesiace :d

Môj mód je klasický Freedom kde sa bude odohrávať v Los Santos a k tomu ešte pár ostrovov.

Rozhodol som sa zmeniť skoro celé mesto z mapa či stiahnutými z sa-mp.com alebo vlastnou tvorbou.

Na server chcem pridať veľké mesto ako je polovička Los Santos aby ten mód nebol iba v LS ale aj mimo LS.

Mimo mesta v horách chcem spraviť marihuana farma kde sa bude pestovať, lov diviačej zvery, Farma systém že hráč môže pracovať ako roľník a bude mat vlastné pole kde môže siať obilie atď.

Chcem mód spraviť tak aby sa ľudom páčil a aby bol na servery hrávali dosť veľa ľudí... toto chcem docieliť.

 

 

Čo mám zatiaľ hotové:

Register systém

Admin systém + RCON systém kde sa nemusím prihlasovať cez RCON

40 príkazov Admin systému a všetky RCON príkazy

V.I.P systém s 30 príkazmi

 

Zatiaľ čo nemám:

House systém v Los Santos a tak isto aj na ostrovoch

Bude možné si aj ostrov zakúpiť a bude mat aj vlastný House systém

Business systém

Garáže systém

 

 

Zatiaľ takto o svojom móde ak ešte niečo zmením tak budem informovať...

Edited by Mivco
Link to comment
Share on other sites

Dakujem za tvoje hodnotenie €uro :d

 

Ano existujú také... ved aj na sa-mp.com su take admin systémy s rcon systemom napr: má admin lvl 6 to je ako Majitel a môže manipulovat zo serverom a nemusí byt ani prihlasený cez RCON :)

Link to comment
Share on other sites

Já myslel že za dva měsíce už budeš mít vše hotové,jen doladovat nějaké chybičky tot vše...jinak jako děláš na tom 2 měsíce ale fotky nikde.. 

Link to comment
Share on other sites

Ty a maturovať, dobrý vtip.

 

OT: Prezentácia hrozná. Viem, že nie každý ovláda slovenčinu perfektne, ale keď vidím "marihuana farma" a podobné slovné spojenia, môžem sa len chytať za hlavu.

      Čo sa módu týka: Admin systém + RCON kde sa nemusíš prihlasovať ako RCON? To potom nie je RCON, nie? Taktiež nechápem tomu názvu, znie to skôr ako nejaký RPG mód ako Freeroam. Za dva mesiac si toho málo urobil.

      Good luck.

Edited by 01001100
Link to comment
Share on other sites

Takže... pekne po poriadku.

 

Prezentácia hrozná, čierny tmavý hrubý text s nechutným fontom, prezentácia sa má ponúkať k čítaniu, toto čitateľa skôr odraďuje..

 

Chyby v texte.. chyby v populárnych názvoch.. Freedom.. čo to znamená?

 

Mód, je určený pre hráčov, nie pre adminov, takže keď vytváraš mód, ako prvé by si sa mal sústrediť na herný zážitok pre hráčov, ako na admin systém. Admin Systém je až to posledné, do čoho by si sa mal puštať. Nie nadarmo vývojar Kalcor do SA:MP pridal RCON, tým sa dá ovládať,chrániť server až po dobu, kým si svôj AS nezabezpečíš.

 

Bude sa to volať Virtual Reality ElEs ale mód sa bude odohrávať aj inde? No tak to už tak moc ElEs nebude, nemyslíš? :-)
 

Zapracuj natom..no vlastne už si to pokašlal, ale aspoň uprav tú prezentáciu, nech to je pekné, jednoduché, prehľadné a nech je to radosť pre oči a nie pytva.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Takže... pekne po poriadku.

 

Prezentácia hrozná, čierny tmavý hrubý text s nechutným fontom, prezentácia sa má ponúkať k čítaniu, toto čitateľa skôr odraďuje..

 

Chyby v texte.. chyby v populárnych názvoch.. Freedom.. čo to znamená?

 

Mód, je určený pre hráčov, nie pre adminov, takže keď vytváraš mód, ako prvé by si sa mal sústrediť na herný zážitok pre hráčov, ako na admin systém. Admin Systém je až to posledné, do čoho by si sa mal puštať. Nie nadarmo vývojar Kalcor do SA:MP pridal RCON, tým sa dá ovládať,chrániť server až po dobu, kým si svôj AS nezabezpečíš.

 

Bude sa to volať Virtual Reality ElEs ale mód sa bude odohrávať aj inde? No tak to už tak moc ElEs nebude, nemyslíš? :-)

 

Zapracuj natom..no vlastne už si to pokašlal, ale aspoň uprav tú prezentáciu, nech to je pekné, jednoduché, prehľadné a nech je to radosť pre oči a nie pytva.

+1 Rep :) aspoň si mi oči otvoril Ď.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...