Jump to content

Zasponzoruji herní hosting


Jakoubek

Recommended Posts

Ahoj,

po mém neúspěchu s náborem novych lidi jsem úspěšně rozjel svoji oficiální nabídku. Rad bych, ale teď zasponzoroval nové a nadějné hostingové projekty.

 

Mam zájem o herní, webové, virtuální hostingy. Do zacatku Vám poskytnu finance i technické zázemí. Jsem schopen uvolnit na jeden projekt az 200 000 Kč. Víc ne, možná časem. Do PM mi napište krátké info o Vašem projektu a o Vás + přiložte Skype.

 

Za svoji investici a technické zázemí chci 25% podíl.

 

Víc info v PM,

(zasponzoruji i již rozjeté projekty)

Link to comment
Share on other sites

Příspěvek jsem smazal, nebudu rejpat.

Jen ti vzkážu, zakládej takovéto hloupé tématy dál.

Viz tvůj předchozí příspěvek, že poptáváš 12 lidí co ti budou pracovat každý den jako IT support po dobu až čtvrt roku zdarma.

Neuvěřitelně mě bavíš, jen tak dál, sranda musí být. ;)

 

K tvému příspěvku níže:

Nesměji se žádné konkurenci. Jak z mého vyjádření před editací (která byla ve stejném duchu jako teď) jasně plyne, že se směji jen a pouze tobě.

Edited by steel
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Steele,

prosil bych Tě, aby jsi nadále nekomentoval mé příspěvky. Pokud si chceš na podnikání 200k Kč půjčit klidně. Tady jsou, ale lidé co nemají stálý měsíční příjem a takováto podpora se jim hodí.

 

Pokud mě chceš urážet nedělej to prosím. Myslim, že dělání si legrace z konkurence odpovídá úrovni Tvého byznysu. Hodně štěstí!

Link to comment
Share on other sites

Prosím vás a už je to tu zas... :facepalm: . Autor tématu se zde jasně a stručně vyjádřil co žádá či nabízí,ostatní uživatelé pokud mají zájem tak at jsem napíšou a né zbytečné spamy,flamy a další hlouposti,vyjadřujte se pouze pokud máte zájem,pokud se vám něco nezdá nebo nelíbí tak kontaktujte autora pomocí SZ či jiným způsobem.Ale nespamujte tady "VOLOVINY"..

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Proč takhle tlačíš na pravidla ? 

Diskuze/spamy patří ke každému fóru a s tím nic neuděláš ať se budeš snažit jakkoliv. :)

Většinou je to dokonce přínosem, v diskuzích se většinou dá zjistit povaha a jiné vlastnosti autora tématu a tak přejít nedorozuměním či dokonce scamu. (Žádná narážka na aktuální téma).

Autor by měl být vždy schopen adekvátně reagovat tak aby z toho nevyšel špatně či nějak poškozen. :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...