Jump to content

PFR


Zdeno

Recommended Posts

Dobry den hladam nejaky plno funkčni prison fox river kde budu admin prikazy utky body a za body možete byť dozorci atd...... prosim ak nejaky funkci sem date budem rad za každe vyjadrenie a za každy odkaz 

Link to comment
Share on other sites

Ak môžem dodať tak na synbian sa nejde registrovať,neviem či je to chyba u mna.. ak by niekto vedel čo s tym tak sz :)

Edited by MrShoTys
Link to comment
Share on other sites

Nie, chcú si tým zarobiť. Tým že si kúpia serveru u Synbianu tak jakub zarobí, možno ím jakub posiela niakú časť alebo ho od nich predom kúpil, alebo ho mal aj bez toho, ktovie čo všetko za tým je.

 

Je pravda že by som chcel to PFR skúsiť, ale neverím mu, ani keby mi zaplatil zato že tam objednám server, tak ho neobjednám.

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja som PFR naposledy hral v dobe, keď som v pawne nevedel napísať ani čiarku, čiže hodnotím podľa toho.

tak se jdi podívat znova, co je natom modu dobré jejen mapa.. a nápad

Link to comment
Share on other sites

Ale fakt nechapem na pawno.cz (tu) su až 3 pfr mody ale ani 1 nefunguje prečo je to tam dane prečo to hlavni administrator neodstran zbytočne sa milime a skušame nefunkčne veci na serveroch......

Link to comment
Share on other sites

Ale fakt nechapem na pawno.cz (tu) su až 3 pfr mody ale ani 1 nefunguje prečo je to tam dane prečo to hlavni administrator neodstran zbytočne sa milime a skušame nefunkčne veci na serveroch......

To je tvůj problem že si to neumíš udělat tak aby ti to fungovalo.

Link to comment
Share on other sites

staci rozeznavat pro kterou verzi sa-mp je danej script vytvorenej. a kdyz to chces na jinou verzi tak si to holt musis predelat, pokud to uz nikdo nevyvyji a neaktualizuje

Link to comment
Share on other sites

Ať už je PFR jakkoliv kvalitní tak si dost dlouho udržel hodně hráčů na to v jakém je/byl stavu.

Tobě zdeno, pokud nic neumíš a nemáš nikoho kdo by ti s tim pomohl, zbývá Synbian, kde ten mod funkční je...

Edited by Matess
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...