Jump to content

mID


Danny

Recommended Posts

Dobrý deň, hľadám aktívny mojeID účet, tým aktívny myslím aktivované PIN1 PIN2 a aj PIN3, kto ho nepoužíva, nepotrebuje, nakoľko ja si nemôžem poslať ten PIN z určitých dôvodov, ale nutne potrebujem mojeid účet. Ďakujem.

 

Samozrejme že keby sa niekto našiel, je jasné, že si zmente všetky vaše osobné údaje, na niaké falošné/náhodné.

Link to comment
Share on other sites

Myslím si, že ti nikdo svůj mojeID účet neposkytne, je to totiž užitečná věc a můžeš se přes z ní připojit na spoustu služeb, třeba pokud u Endory nemáš tenhle účet, tak si ani nevrzneš, dneska už ho taky podporuje spousty e-shopů, takže se nemusíš všude zbytečně registrovat. Pokud se bojíš poskytnout svojí adresu bydliště, tak tam třeba napiš jen název obce. Taky jsem to tak udělal a přišlo mi to, ovšem já bydlím na vsi, kde se každej zná s každým, takže ve městě ti to klidně dojít nemusí.

Link to comment
Share on other sites

Moje ID je hloupost to nepoužívejte...

 

Jedno heslo ke všemu? Někdo získá tvoje heslo a jsi v prdeli se vším.  :d

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

^.^ Tak toto je najhlúpejšia téma roku 2015... a to je iba Január.

Ak sa bojíš mamičky, a preto si nechceš nechať poslať PIN3 poštou, tak radšej odpoj internet.

Zrovna od teba ty inteligent som príspevok nechcel.

 

Inak steel: Potrebujem to k endore, chcem si založiť portfólio, také základné.

Link to comment
Share on other sites

Aha. Toto som nevedel, myslel som si, že tá stránka slúži len nato, aby si cez to vedel ovládať heslá naraz. Nevedel som, že má taký zámer. Nie, nebojím sa mamičky, ale nebudem tam dávať svoje kontaktné informácie, na internete si nemôžeš byť istý ničoho, ktovie kto číta to, čo píšem, resp. mám niaký vírus v PC atd. Dalej čakať kým to dójde, či s tým nebudú problémy. Preto som to chcel aktivované.

 

Práve som zistil, že na endoru PIN3 nepotrebujem, je nato chyták, takže téma je vyriešené.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...