Jump to content

Bluescreen (Asi virus)


Recommended Posts

Není to náhodou modrá smrt ? pokud ano tak to je většinou HDD a nebo RAM..já to několikrát vyřešil opravou HDD tím že jsem vyřadil vadný sektor..ale k tom potřebuješ "kit" na připojení hdd k PC a pak nějakej program(já třeba použil acronis disk director ale ten není zdrama a pokud chceš aby to fungovalo  tak nedoporučuju cracknutý verze) a pokud to nebude tím tam vymenit ramky.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

V safe mode ide bez problemov. Skusal som recovery CD od bitdefender, ale neslo ho naciatat , vzdy sa pri 99% sekol , a konec ,musel som vypinat natvrdo, ale zistil som ze v tom PC je zrejme problem aj z Internetom , lebo ked som skusal troubleshooting , nechcelo tam nacitat nejaky networking

Link to comment
Share on other sites

Ako som uz povedal ,teraz sa už ku bluescreenu ani nedostanem, proste sa skonci ten XP loading, a konec.Cital som ze to moze byt problem s BOOT.INI, a ze sa to da opravit cez recovery consolu, ale neviem heslo od admina, lebo ten pc doniesol sused na opravu , a tiez ho nevie, takze jedine asi vytvorim tu novu particiu a preinstalujem to.

Link to comment
Share on other sites

skus vlozit instalacne cd on win xp a ked sa zapina instalacia tak stlacaj R ( tusim ale neviem na 100 % ) .. ono ti to tam napise dole v liste co mas stlacit na opravu systemu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...