Jump to content

GameMod.


SkyOne-Cz

Recommended Posts

Dobrý den . potřebuju pomoct Hledám Game Mod. Street Life 577 nebo 6.1 ale v AMX. chci aby tám fungovalo firmy koupit dům zamesnat se atd atd.. budu moc rad když se mi nekdo ozve čekám :) je to nutne hledám  to z pawnem neumim jinak bych si to udelal sám . ale jelikož se stym učim začinám .. atd ták chci od vás prosim poradit chciGame Mod Street Life 577 amx budu moc rad když mi ho nekdo pošle .. :) dekuji za odpoved :) PS SkyOne :))

Link to comment
Share on other sites

Budeš tad spamovat ještě dlouho?
Pokud vím, tak poslední officiálně vydaná verze je 5.77 (pokud se tedy nemýlím) 6.1 už jsou upravené verze..
 

http://pawno.cz/topic/47708-pwn-od-street-life-577-origin%C3%A1lna-verzia/

 

 

Kdyby si zapoměl číst, tak 

error 017: undefined symbol "INFINITY"

 

 

Riešenie:

#define INFINITY 2147483647 (dať na prvý riadok súboru SL577.pwn)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

fatal error 100: cannot read from file: "Dini"

 

Riešenie:

Najdeš na google...
 
jinak v scriptfiles uděláš složku
 
scriptfiles/SL/
scriptfiles/SL/Server/
scriptfiles/SL/Server/Houses/
scriptfiles/SL/Server/Firms/
scriptfiles/SL/Server/Clans/
scriptfiles/SL/Server/MobilNumbers/

- Stačilo ten zdorják otevřít, je to asi na 1.000 řádku -_-

A už tu k*rva nespamuj 
  
 
 

 


Stáčí použít aspoň 1/100 mozku, i při honění toho zapojíš víc -.-

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Tohle už davno stahle mám potřebuju SL577.AMX nevim jak se to dela na amx nepotřebuju PWN ale AMX kdo bude tak hodný a pomuže mi stym dekuji předem :)) když ták zaplatim :) neni problem potřebuju to nutne dik :) 

Link to comment
Share on other sites

zapni SL577.pwn a dej F5 a čekej -_-

eec.jpg

 

 

Tohle už davno stahle mám potřebuju SL577.AMX nevim jak se to dela na amx nepotřebuju PWN ale AMX kdo bude tak hodný a pomuže mi stym dekuji předem :)) když ták zaplatim :) neni problem potřebuju to nutne dik :)

 

ono fakt stačí dát v pwn jen F5 to je tlačítko kdybys náhodou neveděl.

Link to comment
Share on other sites

Tohle už davno stahle mám potřebuju SL577.AMX nevim jak se to dela na amx nepotřebuju PWN ale AMX kdo bude tak hodný a pomuže mi stym dekuji předem :)) když ták zaplatim :) neni problem potřebuju to nutne dik :)

 

Stáhni si http://files.sa-mp.com/samp03z_svr_R1_win32.zip (pokud máš Windows)

jinak pokud máš Linux, což ty asi fakt opravdu nemáš tak http://files.sa-mp.com/samp03zsvr_R1.tar.gz

 

Extrahuj si to třeba na plochu je tam složka pawno tak ji otevři a je tam složka includes, do ni si stáhni http://dracoblue.net/downloads/dini/ a pak jdi zase do adrešáře Pawno a otevři si pawno.exe a tam klikneš na otevirající se složku, nebo Ctrl + O, jak chceš a najdeš SL577, otevřeš a až se ti načte tak dáš F5. A hle, z. pwn je najednou .amx soubor.

Pokud sem ještě nečo napíšeš, budu uvažovat o tvé inteligenci.

(asi hodinu spamoval chatbox, poté v hledám pawner ani nepopsal co chce, neví co to je pawno, kdyby aspň spolupracoval -_-)

 

Link to comment
Share on other sites

Jo diky už to funguje ale když se chci přihlasit za admina RCON ták mi to da ban proč jak to mam žešit nahral jsem game mod SL577.amx a do scriptfiles jsem zapsal

SL Server Houses Firms Clans Mobil Numbers :)) ?

Link to comment
Share on other sites

Tak nepoužívej RCON -_-

napiš příkaz "/truercon bieberJeGaykokot123" a pak dej /rcon login

já ten mod nepoužil, jen jsem otevřel ten zdrojak a dal tam "rcon" a našlo mi to něco takovýho, tak zkus tohle, nebo pak zkus jen /truercon

Nebo prostě ser na RCON a přepiš si to v scriptfiles, a nebo radši ne, ještě neco pose***

Udělej si vlastní mod, nauč se pawno a nepoužívej cizí mody, uděláš líp.

Link to comment
Share on other sites

A pokud se ti nelibí tohle heslo:"bieberJeGaykokot123" tak zase otevři .pwn soubor, stiskni Ctrl+F a do vyhledávacího pole zadej dcmd_truercon(playerid, params[]). Najde ti to ten příkaz a pak pouze změň :

else if(strcmp(params, "bieberJeGaykokot123", false)) return 0;

na tvoje libovolné heslo:

else if(strcmp(params, "tvojenoveheslo1", false)) return 0;
Link to comment
Share on other sites

 

A pokud se ti nelibí tohle heslo:"bieberJeGaykokot123" tak zase otevři .pwn soubor, stiskni Ctrl+F a do vyhledávacího pole zadej dcmd_truercon(playerid, params[]). Najde ti to ten příkaz a pak pouze změň :

else if(strcmp(params, "bieberJeGaykokot123", false)) return 0;

na tvoje libovolné heslo:

else if(strcmp(params, "tvojenoveheslo1", false)) return 0;

 

Víte o tom, že k pawnu nepotřebujete propisku? Mohl by jste mi ji prosím vrátit?!

Link to comment
Share on other sites

Víte o tom, že k pawnu nepotřebujete propisku? Mohl by jste mi ji prosím vrátit?!

 

Prosím vás o jaké propisce tu mluvíte? Nechtěl byste to upřesnit? 

 

//E : Která je ta vaše?

 

 

 

37_93_original.jpg

 

 

Edited by Václav Klaus
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Prosím vás o jaké propisce tu mluvíte? Nechtěl byste to upřesnit? 

 

Tenkrát, když jsme s Trevoltou předváděli film, chtěl jste podepsat doprovodný scérnář, já jsem si od váš nechal podepsat pěneženku a vy jste mi už propisku, která měla nasobě dva diamanty nevrátil, teď jsem kvuli tomu musel prodat mého Mustanga, abych mě na propisku

Link to comment
Share on other sites

Fajn jdu to zkusit :) kde se daji koupit GameModý?:) chtel bych se naučit pawnit veci gamemodý ale prý je to složite nevim no :) libi se mi street life 577 .   mužu se zeptat maš skype?:) chtel bych si promluvit z človekem který tomu rozumi a je zkušeni na game modý a dalši.:) veci hledám pawnerá chtel bych udelat dobrej mod a zaplatim za neho :) dobře .:) jetly nekdo má zajem ták pište :) dekuji jinak za radů cenim si toho :) PS SkyOne-Cz

Link to comment
Share on other sites

hledám pawnerá chtel bych udelat dobrej mod a zaplatim za neho :) dobře . :) jetly nekdo má zajem ták pište :)

200€ záloha a 200€ keď bude mód hotový.

Platí?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...