Jump to content
  • 0

pomoc soubor amx do pwn


chumpa

Dotaz

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nefunguje objeví se jen toto: #include <a_samp>

#include <core>

#include <float>

 

To je bug v DeAMX, čo ja viem. Ak nefungovalo toto, tak už nič iné.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

i dekompilovany amxko se da opravit a zprovoznit. otevsi ti to v textaku to amxko a zkus najit jestli tam neni primo funkce AntiDeAMX nebo neco v tom stylu. kdyz to zmaznes melo by to jit dekompilovat

Link to comment
Share on other sites

  • 0

om3n, áno dá sa aj smxko naspäť opraviť ale fakt si myslíš že to dokáže začiatočník? Ja teda určite nie a zaberie to aj tak veľa času a keďže jemu sa nechce učiť pawn a robiť si vlastný gm lebo na to treba tiež čas tak chce mať nejaký super mód ako rze v .pwn aby si ho upravil ako už on chce...takže z časového hľadiska je pre neho a možno aj pre každého urobiť si vlastný gm ako upravovať a lepiť niekoľko tisíc riadkové .amx

Link to comment
Share on other sites

  • 0

samozrejme je lepsi kdyz si zacne bud delat neco vlastniho a nebo si bude pomalinku a postupne predelavat nejakej open source mode kterej je plne funkcni

Link to comment
Share on other sites

  • 0

i dekompilovany amxko se da opravit a zprovoznit. otevsi ti to v textaku to amxko a zkus najit jestli tam neni primo funkce AntiDeAMX nebo neco v tom stylu. kdyz to zmaznes melo by to jit dekompilovat

Staci misto public pouzit stock a zadne DeAMX tam nenajdes. A nebo staci prepsat ten text co tam vsichni maj na jinej. Protoze je uplne jedno jakej tam napises text ale deamx si neumi poradit s tim zapisem te promene :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Já potřebuju help ale obráceně. Potřebuju dát z .pwn na .amx. Ale když nejsou errory a uložím to .amx a dám to do serveru , tak mi v konzoli vypisuje , že je Failed script. (P- code)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...