Jump to content

gamemode Extreme World


Pusutu

Recommended Posts

Představuji Vám mod:
                                                                           
 
 
                                      
                                                        EXTREME WORLD
 
 
Informace & varování:
 

-Mod jsem nezaložil JÁ ale Lukas115, povolil mi udělat tento příspěvek.
-Mod je ve verzi BETA, takže obsahuje bugy a na některých nefunkčních věcech se pracuje.
-Server je na verzi 0.3z ! Pokud mate jinou verzi, server Vám nepujde!!
-Ve hře je zatim jen město Las Venturas [Las Vegas]. Na ostatních městech se pracuje!


 
Zaměstnání:
 

Policista & FBI: Zatýkání hledaných osob >/WANTED< příkazem >/ZAT< a vyzývání k zastavení auta >/STOP ID<.
 
Dealer: Pracuje s drogama [Marihuanou]
 
Ochranka: Co na to říct, prostě chraní lidi co je zaplatí. Příkazem >/VESTA< si dá vestu.
 
Taxikář: Vozí lidi, kteří si ho zavolají na určené místo.
 
Yakuza: Funguje jako mafie, bojuje s ostatníma a s policií.
 
Mafie: To samé jako Yakuza [NAHOŘE], unáší lidi co jsou blízko [a v jeho] autě >/UNEST ID<
 
Doktor: Doktor který léčí lidi s životem menším než 100% příkazem >/LECIT ID<
 
Novinář: Příkazem >/NEWS< píše novinky na serveru >/ANKETA< zakládá hlasování o určitém tématu.
 
Voják: Zabijí hráče so mají hledanost větší 6-ti hvězd a pomáhá policii, příkazem >/VYBAVA ID< dává hráči zbraně.
 
Pravnik: Příkazem >/SOUDIT ID< maže hráčům hledanost.
 
Hasič: Hasí požár. Příkazem >/POPLACH< hlásí stupeň požáru.
 
Starosta: Příkazem /starosta nastavuje výplaty. Starostu určuje RCON admin.


 
 
 
 
Pracuje se na:
 

Zaměstnání-Pilot                               0%
Zaměstnání-S.W.A.T                   0%
Nemovitosti & firmy                           50% & 50%
Opravování bugů                         50%
Přidávání písniček do /hudba      50%
Los Santos & San Fierro              0% & 0%
Badatel                                         0%     


 
 
 
Hotové systémy:
 

Admin Systém     
Premium [VIP] systém
House systém
Jobs systém
Vehicle system


 
 
 
 
Ostatní:
 

Příkazy zjistíte v /help a nebo při prvním připojení [registraci]
Warpy na příkazu /warpy a /help
Auta & ovládání aut na /carmenu, /tune, /car


 
 
 
 
                                                           !! na webu se pracuje !!
 
                                                            IP: 81.0.217.177:27624

Edited by Pusutu
Link to comment
Share on other sites

Podľa popisu je to cele na nič. Po pripojení na server ma nič milo neprekvapilo, stará klasika, oničom a nudné hranie, žiadna poriadna nápoveda. Proste nula bodov. 

K tomu ešte admin (myslím že sa volal Lukas115 - vraj majiteľ) ktorý zneužíva svoje administrátorské práva (Portovanie). Vrcholom bol ban z dôvodom "klid" vlastne za nič. (obrázok)

 

Ale tak váš server - vaše pravidla, prajem veľa úspechov  :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Zdravím no pár věcí tam je jak už psali podobných.

Je pravda že je to klasika.

Ale jsou tam věci co dokážou zaujmout ale nesmí se lámat hůl hned při vstupu

 

Ale mod se mi celkem líbil.

Určitě se ještě někdy stavím.

 

6.5/10

Link to comment
Share on other sites

Jak už většina psala, je to celé okopírované. Když přijdu na server tak nevím vůbec co mám dělat, nikde mi nevyskočí žádná nápověda nic. Na serveru je to o ničem, to si můžu jít zahrát na jakýkoliv Rze a budu na tom možná lépe.

 

3/10

Link to comment
Share on other sites

No nevypadá to špatně určitě by to chtělo ještě vylepšit možná nějaké webové stránky hezké to taky přidává docela velké plus k serveru určitě to hráči i uvítají,ale přece ten mod nějaké chybičky má ale velké Gj pro Textdrawy pěkné.

 

 

7/10

Link to comment
Share on other sites

Podle Vás je kopie všechno, ale vy nahlížíte tím kopírováním na ZAMĚSTNÁNÍ! Není jich tolik aby jsme nekopírovali. To tam máme dát job bezdomovec s příkazama /pozadatopenize id ??   Časem se tam určitě nějaký věci přidaj.


No nevypadá to špatně určitě by to chtělo ještě vylepšit možná nějaké webové stránky hezké to taky přidává docela velké plus k serveru určitě to hráči i uvítají,ale přece ten mod nějaké chybičky má ale velké Gj pro Textdrawy pěkné.

 

 

7/10

Web se dodělává. Psal jsem to do tématu.


Promiň,ale tohle je totální kopie 2 serverů. Úplně stejné hlášky/povolání/dialogy.. A kopírování se mi nelíbí.. tudíž palec dolů . Omlouvám se.

 

 

Rohlajzi.. :d Hodně? Je to celé okopírované.. Prostě kopie 2 serverů.. Nic více. A to mě mrzí. :(

A jakých serverů ? Serverů který napodobujou realitu [jobs, firmy atd.]

??

Link to comment
Share on other sites

Pro nás není všechno kopií,ale máte tam kompletně okopírované "hlášky",texty,dialogy.. No,prostě všechno. Koukl jsem se tam a po registraci naskočí dialog co používá SP -_-:d Tak se pak nediv.. Nehledě na ty Adminy co zneužívají svá práva a jen tak si banují.

Link to comment
Share on other sites

Podle Vás je kopie všechno, ale vy nahlížíte tím kopírováním na ZAMĚSTNÁNÍ! Není jich tolik aby jsme nekopírovali. To tam máme dát job bezdomovec s příkazama /pozadatopenize id ??   Časem se tam určitě nějaký věci přidaj.

 

Z toho si nič nerob že ti každý bude písať že "ste kopíraci", "okopirovany mod", a pod. Musíš mať v mysli že si na pawno.cz a tu to tak proste chodí.

 

 

BTW: Časom možno keď na tom budete poriadne pracovať tak to bude pomerne dobrý mod.

Link to comment
Share on other sites

Pěkně řečeno laxy, to je mentalita dnešních dětí oni viděli něco na SuperPařbě (příklad) a vidí to u někoho jiného a hned to je kopírování a podobně... Každopádně chlapci nechápou že lidi mají svůj mozek a je to napadá co tam oni chtějí ne že tam dají co najdou na netu.

Link to comment
Share on other sites

Podľa popisu je to cele na nič. Po pripojení na server ma nič milo neprekvapilo, stará klasika, oničom a nudné hranie, žiadna poriadna nápoveda. Proste nula bodov. 

 

K tomu ešte admin (myslím že sa volal Lukas115 - vraj majiteľ) ktorý zneužíva svoje administrátorské práva (Portovanie). Vrcholom bol ban z dôvodom "klid" vlastne za nič. (obrázok)

 

Ale tak váš server - vaše pravidla, prajem veľa úspechov  :rofl:

to nic není. já dostal ban zato že jsem jednou ukradl auto :d

abych taky hodnotil 0/10 textdrawy jsou hnusné + kill list překrejvá textdrawy. nějakej idiot se na mě portne zabijemě bez důvodu :d takže GG 

Link to comment
Share on other sites

Z toho si nič nerob že ti každý bude písať že "ste kopíraci", "okopirovany mod", a pod. Musíš mať v mysli že si na pawno.cz a tu to tak proste chodí.

 

 

BTW: Časom možno keď na tom budete poriadne pracovať tak to bude pomerne dobrý mod.

 

 

Pěkně řečeno laxy, to je mentalita dnešních dětí oni viděli něco na SuperPařbě (příklad) a vidí to u někoho jiného a hned to je kopírování a podobně... Každopádně chlapci nechápou že lidi mají svůj mozek a je to napadá co tam oni chtějí ne že tam dají co najdou na netu.

 

Možná něco bylo i před SP, dík za podporu. Lax, na mode se pracuje... :d

Link to comment
Share on other sites

Mali by ste sa zamysliet nadtym ze toto moc ludi neocari. Mod je bezny ako vecsina na internete.. A ked niekto bude citat tieto negativne komentare o vas tak to radsej zatvori.

Link to comment
Share on other sites

Mě nejde ani o to, že ten server je jako ostatní servery a není tam nic originálního (to vše se může změnit) ,ale o to, že se vůbec něco odváží udělat. Já jsem celkem línej člověk a když mi něco nejde, tak to hned vzdávám, takže ho spíše oceňuji za to, že se do něčeho takové vůbec pustil a dokončil to. Ovšem každý máme jiný žebříček hodnot a každý určitě hodnotí něco jiného. A tady stejně sklidí jen kritiku. - Když porovnám origo samp fórum s tímto českým fórem, tedy spíše uživatelé v něm registrované, je to úplně něco jiného. Proč? Na origo samp fórum je samá chvála, i když ten mód je stejný jako 20 předchozích (samozřejmě to taky není dobré), ale zde je to spíš jenom samá kritika. Pořád dokolečka : "něco jako rze nebo street life", "neoriginální", "nic mě nazujalo", "je to o ničem", atd. Tím chci říct, že se je tam snaží alespoň motivovat (i když vědí, že to není nic moc) na další tvorby a pochválit je, ale zde jim to "vypískáme" hned na začátku a autor tím ztratí motivaci na to, aby udělal něco dalšího(třeba mnohem lepšího), protože se bojí, že ho tu zase všichni shodí !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...