Jump to content

gamemode Ground Life


LukasB

Recommended Posts

Sorač :d neviem čo myslíš ...

Ale áno plánujem to trocha realnejšie spraviť že odjazdene km = - benzín a podobne.

Nie tak ako na SP prejdes 20m a máš dole 1l ...

No ešte neviem čo všetko tam bude lebo práve robím vzhľad loginu a pod...


no hlavne čo sa stále učím je MTA :d

Link to comment
Share on other sites

Čaute, dneškajším dnom oficiálne oznamujem že začínam robiť na novom projekte Ground Life teda Pozemský život a bude sa tam nachádzať vela zaujímavostí bude to reálne a to je zatial všetko.

Ostatné info vám budem pridávať časom.

 

Progres:

Registrácia/Login - 100%

Design loginu - 50%

Admin system - 100%

Eventy - 0%

Mapy - 50%

Zamestnania - 0%

Firmy - 0%

Nastavenia - 5%

Obchody - 0%

Ostatne - 10%

 

Odhadovaný čas dokončenia:

Dúfam že do konca školského roka.

 

Vývojári:

(_[L]uke_) > Pawno a Mapovanie

Odkedy je podla teba mať v realnom svete eventy ? ako pr. Sk, usporiada tuning aut ? hmm. podla mna nie a to URČITE NENI REALNE

Link to comment
Share on other sites

Odkedy je podla teba mať v realnom svete eventy ? ako pr. Sk, usporiada tuning aut ? hmm. podla mna nie a to URČITE NENI REALNE

 

Melěš kraviny ... to že někdo uspořáda párty a něco se tam bude dávat zdarma se dá říct taky jako event. :d

Link to comment
Share on other sites

většina připravovaných modu tu skončí jako nedokončený.... tak hodně štěstí :)

Souhlasim s tebou obvykle to tak je protože člověka to bud přestane bavit nebo nemá čas a jak říkal Dan hodně štěstí :)

Link to comment
Share on other sites

1. Z pawom končím, žiaden mód nebude.

2. Podakujte sa dvom osamelým jedincom čo ma tak nasrali že som stratil chuť do pawno

3. Chcel som vysvetliť čo by bolo na mieste pomocna v tomto kode :

       new Float:pomocna = ..;
        Benzin[vehicleid] -= (floatround(KM[vehicleid], floatround_floor)) - floatround(KM[vehicleid] + pomocna, floatround_floor) * 0.1;

4. Mód som nepawnil ja ale môj bratranec ...

5. Vďaka Lukesz Lukee_CZ alebo ako sa volajú sme sa dohodli že budeme sa vzdelávať v jazykoch ktoré majú budúcnosť ako je C#, C++ apod...

6. Dovidenia...

Link to comment
Share on other sites

1. Z pawom končím, žiaden mód nebude.

2. Podakujte sa dvom osamelým jedincom čo ma tak nasrali že som stratil chuť do pawno

3. Chcel som vysvetliť čo by bolo na mieste pomocna v tomto kode :

       new Float:pomocna = ..;
        Benzin[vehicleid] -= (floatround(KM[vehicleid], floatround_floor)) - floatround(KM[vehicleid] + pomocna, floatround_floor) * 0.1;

4. Mód som nepawnil ja ale môj bratranec ...

5. Vďaka Lukesz Lukee_CZ alebo ako sa volajú sme sa dohodli že budeme sa vzdelávať v jazykoch ktoré majú budúcnosť ako je C#, C++ apod...

6. Dovidenia...

Ono já jsem tušil,že to nedotáhneš nikam daleko. Dostalo mě to,že se budete "vzdělávat v jazycích,které mají budoucnost" :d:p No,dobrá.. Měj se :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...