Jump to content

ostatní Oplatí sa založiť server?


Lusky

Recommended Posts

Zdravím,

 

dlhú dobu sa pýtam túto otázku. Každý človek, ktorý má nejaké tie skúsenosti s prevádzaním serveru na SA-MP vie, že niekedy to dokáže byť drina, pretože musíte získať slušnú hrateľnosť serveru.

 

Veľa ľudí vraví, že originálny server pritiahne viac ľudí. Veľmi málo krát sa mi stalo, že toto tvrdenie je pravda. Poznám okolo 10 slušných serverov s decentným módom, originálnym ktorý nikde inde nenájdete, slušný a priateľský admin tým, dobrý hosting, žiadne lagy atď., no napriek tomu tam nehrá veľa ľudí.

 

Samozrejme, serveru treba robiť reklamu na YouTube, fórach a iných lokalitách, no nie vždy to pomôže.

 

Myslím, že platí práveže opak. Väčšina hráčov hrá na módoch, ktoré poznajú, napr. RP, TDM, CnR atď.

 

Takže, oplatí sa mi vytvoriť originálny mód (mám nápad), alebo radšej vytvoriť niečo čo už je s nejakými novými vecami?

Link to comment
Share on other sites

Pamatuju si moc dobre boom se zombie modama. Byly 3 a vsechny meli navstevnost mezi 50-100 hracu ve spicce a cca 20 mimo spicku. Podle me je to o tom bejt mezi prvnima co vytvorej neco na aktualni ozehavou tematiku.

Link to comment
Share on other sites

Chcem vytvoriť mód ktorý bude založení na pirátoch. Budú tam lode, ktoré môžu hráči vlastniť, pomocou nich budú objavovať ostrovy, hľadať poklady atď. Bude to také RPG. Už mám hotové nejaké tie veci a chystám sa vytvoriť aj teaser.

 

Čo poviete na takýto nápad?

Link to comment
Share on other sites

Tak moze to byt jeden z najlepsich modov SAMP a takisto to moze byt uplny prepadak. Takto sa to posudit neda, treba vyskusat a potom uvidis :d

Ako taky typ modu som este nevidel tak a mohlo by to byt celkom zaujimave ale tazko sudit, myslienka dobra ale zalezi aj na prevedeni

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nápad dobrý ale prevedenie môže byť totálne zlé.. napríklad Watch Dogs .. nápad výborný ale prevedenie otrasné ....  

Link to comment
Share on other sites

Chcem vytvoriť mód ktorý bude založení na pirátoch. Budú tam lode, ktoré môžu hráči vlastniť, pomocou nich budú objavovať ostrovy, hľadať poklady atď. Bude to také RPG. Už mám hotové nejaké tie veci a chystám sa vytvoriť aj teaser.

 

Čo poviete na takýto nápad?

 

Budeš mít vic lodi než jen tu pirátskou v LV? Samozřejmě, že ta pirátská by se dala trochu upravovovat co se vzhledu týče, ale taky ne nijak zásadně. Objevovat ostrovy... no objekty mimo SA mapu jsou buglé v tom, že lze skrze "projít" kamerou, ale to nemusí zas tolik vadit. Taky nepůjde využít mapa, ale pouze na minimapa a to jen pokud tam dáš nějaké gangzony. Hádám, že střílení z lodě na jinou loď je u tebe asi nereálné, ale netušim. No nevidim to nijak slibně.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...