Jump to content

Recommended Posts

Fakt nemá cenu zakladát tady témata, protože jsem očekával odpovědi typu např.: "Chtělo by to vylepšit vzhled, jinak ok" nebo "Nelíbí se mi řazení, chtělo by to přehlednější"...

A ne toto: "Máš free hostng, tak si mohl hostovat minecraft servery" Fakt stupidní otázky, nemá to cenu řešit...

Link to comment
Share on other sites

že ti není hamba... když "máš" tak velkou náštevnost mít free web...

Jo tak velká návštěvnost, vono mi tam za měsíc přejde 50 lidí, no to je fakt hodně, s tím bych se mohl rovnat třeba Googlu xD

no to vím, že máš webhosting free u endory a doménu zdarma, kterou endora má u wedosu :)

Nevím kde má endora servery a je mi to v celku jedno, to je jejich problém.

Link to comment
Share on other sites

Kupovali no, ale myslíš že se ti na začátku vyplatí koupit doménu, když ani NEVÍŠ jestli se to kapku uchytí, rozhodně NEMÁ cenu platit doménu a webhosting, pro něco, co bude mít např jen 5 návštěv za měsíc.

Ale tak prostě probíhá hodnocení, tak to pochop, jak tak vidím že budu muset návrhnout tedy co nejblížší znovu testování hostingů, abych vás tady uspokojil jiným hodnocením. A chtěl bych vidět třeba tebe jak budeš shánět hostingy, psát články a ze svýho platit pronájem server, posílat žádosti o měsíční sponzoringy, posílat členům redakce zprávy ať se dostaví na testování. No není to prdel.

 

Tak na co to potom robis? Bud sa na to vyser alebo tu neplac ze jak je to tazke....

Link to comment
Share on other sites

Tak na co to potom robis? Bud sa na to vyser alebo tu neplac ze jak je to tazke....

Já tady nepláču, jen jsem chtěl vědět názory někoho jinýho. Ale asi se to tady na pawnu nikomu nelíbí.

No nic tohle bych radši uzavřel, protože je to jen rýpání a rýpání...

Link to comment
Share on other sites

Já tady nepláču, jen jsem chtěl vědět názory někoho jinýho. Ale asi se to tady na pawnu nikomu nelíbí.

No nic tohle bych radši uzavřel, protože je to jen rýpání a rýpání...

kdybys radeji četl "rýpání" a neco si stoho vzal a polepšil by ses tak by tě ted tady tak nesjebly  

Link to comment
Share on other sites

kdybys radeji četl "rýpání" a neco si stoho vzal a polepšil by ses tak by tě ted tady tak nesjebly  

No a řekni co si mám teda z toho všeho vybrat...

Všechno je praktictky akorát kritika, která člověka úplně rozjebe. A bohužel takový lidé tu jsou, což jsem si nemyslel.

Link to comment
Share on other sites

No a řekni co si mám teda z toho všeho vybrat...

Všechno je praktictky akorát kritika, která člověka úplně rozjebe. A bohužel takový lidé tu jsou, což jsem si nemyslel.

musíš byt dokonalej aby si tu neměl kritiku...

Link to comment
Share on other sites

No a řekni co si mám teda z toho všeho vybrat...

Všechno je praktictky akorát kritika, která člověka úplně rozjebe. A bohužel takový lidé tu jsou, což jsem si nemyslel.

pff, recenzie su o kritike ale ked niekdo kritizuje teba tak places.

Link to comment
Share on other sites

víš kolik lidí jí má ?

Vim, ale .tk je známá falešnými hostingy a různými podvody, no a kdykoli ti jí může registrátor zrušit nebo zasrat reklamama.

Jdu off, dořešíme to jindy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...