Jump to content
  • 0

pomoc Formátování C:


Laser S3 Arctic

Dotaz

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

teoreticky to bude mazat uplne vsechno dokud bude pocitac fungovat. pak by mel spadnout a uz ho nenastartujes dokud nenainstalujes znova nejakej OS

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

no však to píšu ... :d ale jinak kdyby jsi to mazal na nějakém jiném PC a měl to jako sekundární HDD a ten HDD by jsi pak používal zase ty, tak je jednodušší odstranit a znovu vytvořit svazek na disku. Ušetříš tím spoustu času a je to to samé jako formátování... jediný rozdíl je že formátování disk vymaže a odstranění svazku odstraní FAT tabulku, tedy soubory na disku tam budou ale nikdo nebude vědět kde a budou se při používání přepisovat ...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Windows není blbej, nesmaže sám sebe při běhu...

Z vlastní zkušenosti vím, že Windows je na tohle blbej až dost, úplně jistě teda nevím jestli to je u všech verzí, ale XP se smažou při formátování disku.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

Z vlastní zkušenosti vím, že Windows je na tohle blbej až dost, úplně jistě teda nevím jestli to je u všech verzí, ale XP se smažou při formátování disku.

 

asi nějaká speciální edice .. mě se tenkrát nesmazali ... :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

ok má chyba všem se omlouvám došlo mi že to je možné ale ne příkazem format ale s nastaveným příkazem erase :) tenkrát mi muj vir sežral počítač za živa :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...