Jump to content
  • 0

pomoc [Maximální počet objektů]


DaNeX

Dotaz

Zdravím na svém serveru mam již přes 1000 objektů.

 

Vím že maximální počet jde zvýšit až na 100 000.

Jak lze zvýšit maximální počet? Už mě totiž nejde více.

 

Podle pokusu o vyhledání na google jde o streamer.

Jestli ano tak bych také byl rád za nějaký typ.

Link to comment
Share on other sites

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ještě taková otázéčka instalace toho streameru.

 

Do modu dát 

 

Z readme  Definici , Enum Potom těch 500 Native blbostí Forwardy a je hotovo?

Nemáte nějaký Filterscript na to ? Zdá se mě to trochu zabírání místa vždyt ten streamer bere sám tak 1000 řádků :d

Jestli se takhlr jak to popisuji vůbec instaluje protože nemám šajnu

 

 

 //edit 1

 

Nebo stačí #include <streamer> ? :DD

 

//edit 2

 

Tak nestačí nefunguje stále


Tak jsem vyzkoušel změnit

 

CreateObject na  CreateDynamicObject

 

A furt tam nic není tak já si už nevím rady jak se to teda instaluje ten streamer ? :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

README

native CreateDynamicObject(modelid, Float:x, Float:y, Float:z, Float:rx, Float:ry, Float:rz, worldid = -1, interiorid = -1, playerid = -1, Float:streamdistance = 200.0, Float:drawdistance = 0.0);

MOD

CreateDynamicObject(8171, -2036.63953, 399.45251, 34.16970, 0.00000, 0.00000, 0.00000, -1, -1, -1, 200.0, 0.0);

Tak proč to nefunguje?


Vůbec nic se neukáže. ( Errory tam nejsou )


Definováno mám, enum sem tam taky přidal jedině co tam nejde už přidat z toho readme je 

 

 

Natives (Objects)

-----------------
 
native CreateDynamicObject(modelid, Float:x, Float:y, Float:z, Float:rx, Float:ry, Float:rz, worldid = -1, interiorid = -1, playerid = -1, Float:streamdistance = 200.0, Float:drawdistance = 0.0);
native DestroyDynamicObject(objectid);
native IsValidDynamicObject(objectid);
native SetDynamicObjectPos(objectid, Float:x, Float:y, Float:z);
native GetDynamicObjectPos(objectid, &Float:x, &Float:y, &Float:z);
native SetDynamicObjectRot(objectid, Float:rx, Float:ry, Float:rz);
native GetDynamicObjectRot(objectid, &Float:rx, &Float:ry, &Float:rz);
native MoveDynamicObject(objectid, Float:x, Float:y, Float:z, Float:speed, Float:rx = -1000.0, Float:ry = -1000.0, Float:rz = -1000.0);
native StopDynamicObject(objectid);
native IsDynamicObjectMoving(objectid);
native AttachCameraToDynamicObject(playerid, objectid);
native AttachDynamicObjectToVehicle(objectid, vehicleid, Float:offsetx, Float:offsety, Float:offsetz, Float:rx, Float:ry, Float:rz);
native EditDynamicObject(playerid, objectid);
native GetDynamicObjectMaterial(objectid, materialindex, &modelid, txdname[], texturename[], &materialcolor, maxtxdname = sizeof txdname, maxtexturename = sizeof texturename);
native SetDynamicObjectMaterial(objectid, materialindex, modelid, const txdname[], const texturename[], materialcolor = 0);
native GetDynamicObjectMaterialText(objectid, materialindex, text[], &materialsize, fontface[], &fontsize, &bold, &fontcolor, &backcolor, &textalignment, maxtext = sizeof text, maxfontface = sizeof fontface);
native SetDynamicObjectMaterialText(objectid, materialindex, const text[], materialsize = OBJECT_MATERIAL_SIZE_256x128, const fontface[] = "Arial", fontsize = 24, bold = 1, fontcolor = 0xFFFFFFFF, backcolor = 0, textalignment = 0);

 
A dalších 500/1000 native věcí PickUpy atd..
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Deb*l je ten na kterého se díváš každé ráno když si myješ zuby.

 

Tak ne asi je to samozřejmost každého hostingu automaticky.

u každeho hostingu automaticky? no ješte jsem to nezažil ale budiž. ale i tak se radeji podívej do configu + do složky plugins jestli ho tam máš.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Používáš Incognito? Pokud jo tak nahoře musíš mít #include <streamer> samozdřejmě i v includech v pawnu a na serveru plugínek a máš klid... Ten hajzel mě utáhl 127 000 objektu v pohodě... (nebo 27 000? :o nejsem si teď jistý :d)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No z nervů jsem smazal celý mod a vyřešil to takhle že nemám na to dělat vlastní mod.

 

Není to jen kvůli Streameru ale celkově.

Ozvu se zase do 3 dnů kdy postavím dalších 1000 objektů.

Kdo by měl zájem o nějaké ty stavby z předešlého modu tak se může ozvat je to na RP na které nemám znalosti pawna.

 

 

Tak do tři dnu sem napíšu jestli mě funguje ten nový streamer který jsem stáhl rovnou z modem ze sa-mp nebo budu o 1000 objektech navždy :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Naopak nejlepší naučení je podle mě stahovat cizí m0dy a sledovat jak to ti daní lidé udělaly.

 

Tak jsem se naučil za 3 dny to co za 3 tydny na svém modě.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Naopak nejlepší naučení je podle mě stahovat cizí m0dy a sledovat jak to ti daní lidé udělaly.

 

Tak jsem se naučil za 3 dny to co za 3 tydny na svém modě.

Naučiť si sa to mohol, ale skúseností máš ovela menej.

Násobeniu a deleniu rozumieš rovnako ako tvoj učitel. Ale on v tom bude vždy rýchlejší, presnejší, lebo má viac skúseností.

Je pravda, že viac sa zo začiatku naučíš z čítania kódu, ale mal by si čo najskôr robiť dačo svoje. :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...