Jump to content

Wifi - Ako zapojiť ?


RIP

Recommended Posts

Hi.

 

Mám wifi tenda adaptér je zapojený do rozdvojky anténa všecko fingel v dobrom stave ide len mám ktomu neaký žltý kábel a teraz neviem kam ho mám zapojiť či dozadu za pc skrinku alebo niekam inde fakt neviem .. Momentálne sa nejde dať cez telefon pripojiť, lebo niečo je tam zle zapojené. 

 

Neaká skusenosť ? 

Link to comment
Share on other sites

ten zlutej kabel co k tomu mas je uplne obycejnej ethernet kabel. takze ho pichnes do jednoho ze 4 portu co mas zezadu a druhej konec do kompu.

Link to comment
Share on other sites

ten zlutej kabel co k tomu mas je uplne obycejnej ethernet kabel. takze ho pichnes do jednoho ze 4 portu co mas zezadu a druhej konec do kompu.

 

Jj, lenže vzadu za pc nevydím žiaden port kde by som ho pripojil......  :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

take to je comp z 95 :d :d ved si tu kartu kup alebo predavaju take ako USB kluč ale je to antenka na WIFI siet :)

 

Nieje, a nato navyše neaku sieťovu kartu nepotrebujem. Viem že sa to prepája ten kábel cez lan nazad do pc .... dole je taký port len, ja neviem či to tam dávam správne alebo či tam niečo také vobec je nato.....  :prase:

Link to comment
Share on other sites

kamo to neni ani z 95...to je nejaka 386ka ne? a jestli rikaz "sietovu kartu asi ne" a  "Nieje, a nato navyše neaku sieťovu kartu nepotrebujem. Viem že sa to prepája ten kábel cez lan nazad do pc" tak si radsi kup rubikovu kostku a na nejaky zapojovani kompu do site se vykasli :) nemyslim to zle, ale je to pro tvoje dobro

Link to comment
Share on other sites

kamo to neni ani z 95...to je nejaka 386ka ne? a jestli rikaz "sietovu kartu asi ne" a  "Nieje, a nato navyše neaku sieťovu kartu nepotrebujem. Viem že sa to prepája ten kábel cez lan nazad do pc" tak si radsi kup rubikovu kostku a na nejaky zapojovani kompu do site se vykasli :) nemyslim to zle, ale je to pro tvoje dobro

 

Teraz si ma ale urazil kámo !!!!

 

d708aac-26990-buz1-558x900-fit.png

Link to comment
Share on other sites

:d :D :d :D :d :D ale fakt kamo, potrebujes mit v kompu sitovou kartu na ktery se nachazi ethertnet port (LAN). nebo aspon USB do kteryho pripojis externi sitovku nebo wifi. jinak se na tom zlutym kabelu muzes leda tak obesit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...