Jump to content

Repráky do notebooku?


LaMaCZE

Recommended Posts

Zdravím,

 

Mám notebook lenovo g500 , zkoušel jsem do něj zapojit tyto repráky http://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/labtec-pulse-285/recenze/ , a když jsem je asi týden používal tak mi začel blbnout zvuk a prostě šumět tak divně, tak jsem je přestal používat a za nějakou dobu se to zlepšilo a pak už to vymizelo uplně. Zajímalo by mě jestli vůbec se do notebooku můžou tyto repráky používat protože když se kouknu do toho ,,portu"  tak tam jsou nakreslené sluchátka tak nevim jestli se tim teda ničí ten notebook nebo něco nekdě jsem četl že se ničí.

 

Děkuji za odpovědi :)

Link to comment
Share on other sites

Proč by jsi je nemohl připojit k ntb? Je to úplně jedno co k tomu připojíš, jen aby to mělo 3,5 jack a je to úplně šumák. Sluchátka tam jsou, aby jsi věděl že je to vstup na zvuk a ne třeba na mikrofon.

Link to comment
Share on other sites

Proč by jsi je nemohl připojit k ntb? Je to úplně jedno co k tomu připojíš, jen aby to mělo 3,5 jack a je to úplně šumák. Sluchátka tam jsou, aby jsi věděl že je to vstup na zvuk a ne třeba na mikrofon.

Jo díky za odpověď , já jenom protože když jsem je používal tak mi asi potom týden blbnul zvuk ... tak jsem si nebyl jistý :)

Link to comment
Share on other sites

Jo díky za odpověď , já jenom protože když jsem je používal tak mi asi potom týden blbnul zvuk ... tak jsem si nebyl jistý :)

 

To nebylo rozhodně tím, že sis tam připojil repro. Spíš bych hledal nějakou blbost ve svém PC ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...