Jump to content

hledám Antivirus


1Kubad1

Recommended Posts

a cos asi netusil vubec tak ze se worm zapisuje i do sektoru HDD (hardisku) takze kdyz preinstnes windows tak ho tam mas znova ;) muzes pak vyhodit celej HDD i ram

 

Tak toto mojde do mojej zbierky IT failov xDD

 

Ak preinstalujes win, tj. uplny format tak ti tam nezostane, nema kde. RAM? xDD

chlape, sak ty nevies ako funguju zakladne komponenty pocitaca :d

 

cerv vyuziva chyby, resp. vyuzival v suboroch ako je napr. jpeg kde sa dal injectnut script ktorym otvorenie obrazku spustilo nejaky kod. No toto od xpcka uz davno neplati. Tak isto mohol vyuzivat chyby v javascript atd. ale tieto chyby tu uz dobrych 5 rokov niesu...

 

Pri internetovem bankovnictvi mas overenie pomocou SMS tak ze aj keby ze ti sem napisem cislo ucto a heslo tak bez overenia SMS sa ani neprihlasis....

 

Na to aby sa virus mohol zapisat na USB by musel byt najprv spusteny. Blik, tos asi nevedel LOL.

 

Najprv si nastuduj jak funguje ukladanie dat na disk a RAM. potom jak funguje OS, jak funguje sietova komunikacia, nastuduj si pokrocile znalosti programovania a potom zistis ze to neni tak jednoduche jak sa ti zda, resp. jak ti to povedal nejaky dylino z reklamy na eset...

Link to comment
Share on other sites

Tak toto mojde do mojej zbierky IT failov xDD

 

Ak preinstalujes win, tj. uplny format tak ti tam nezostane, nema kde. RAM? xDD

chlape, sak ty nevies ako funguju zakladne komponenty pocitaca :d

tak toto je zase do me sbirky :d kdyz sem vira v ramce mel co rusil windows po 2.spusteni xp ;) takze sem musel reinstalovavat nekolikrat system a pak jak se mtam hodil windows Millenium Edition tak byl klid ;) co ty na to? pusobici vir v ram na win xp a na win 9x nepusobi? mam zkusenosti kor kdyz sem pc skladal z pouzitych dilu ;) i kdyz sem zacinal skladat napred win98 tak sem narazil na 2 zavirovany ramky co sekly windows 98 po nacteni plochy... kdyz sem je vydelal a dal tam jiny tak byl klid ;) mam zkusenosti to nevyvratis

Najprv si nastuduj jak funguje ukladanie dat na disk a RAM. potom jak funguje OS, jak funguje sietova komunikacia, nastuduj si pokrocile znalosti programovania a potom zistis ze to neni tak jednoduche jak sa ti zda, resp. jak ti to povedal nejaky dylino z reklamy na eset...

hochu zkusenosti mluvi za vse kdyz bracha v pc cerva mel tak si studuj co vir dokaze a pak tu debatuj a hadej se

nebo mi chces tvrdit ze si soubor autorun.inf co spoustel vir ze slozky RECYCLER skryte na pevnem disku D: tak vytvoril sam? a ze si natahal sam viry do slozky System Volume Information? to je slozka do ktere se uklůadaji data pro obnovu systemu coz znamena ze to sou ty zadni vratka obnovis system obnovi se ti i vir

mel bys zacit studovat pak debatuj

Link to comment
Share on other sites

tak toto je zase do me sbirky :d kdyz sem vira v ramce mel co rusil windows po 2.spusteni xp ;) takze sem musel reinstalovavat nekolikrat system a pak jak se mtam hodil windows Millenium Edition tak byl klid ;) co ty na to? pusobici vir v ram na win xp a na win 9x nepusobi? mam zkusenosti kor kdyz sem pc skladal z pouzitych dilu ;) i kdyz sem zacinal skladat napred win98 tak sem narazil na 2 zavirovany ramky co sekly windows 98 po nacteni plochy... kdyz sem je vydelal a dal tam jiny tak byl klid ;) mam zkusenosti to nevyvratis

Najprv si nastuduj jak funguje ukladanie dat na disk a RAM. potom jak funguje OS, jak funguje sietova komunikacia, nastuduj si pokrocile znalosti programovania a potom zistis ze to neni tak jednoduche jak sa ti zda, resp. jak ti to povedal nejaky dylino z reklamy na eset...

hochu zkusenosti mluvi za vse kdyz bracha v pc cerva mel tak si studuj co vir dokaze a pak tu debatuj a hadej se

nebo mi chces tvrdit ze si soubor autorun.inf co spoustel vir ze slozky RECYCLER skryte na pevnem disku D: tak vytvoril sam? a ze si natahal sam viry do slozky System Volume Information? to je slozka do ktere se uklůadaji data pro obnovu systemu coz znamena ze to sou ty zadni vratka obnovis system obnovi se ti i vir

mel bys zacit studovat pak debatuj

 

xDDDDDD WAT xDDDDD Sorry ja nemozem s tohoto xDDD

To si asi mal RAM s chybnym sektorom ktory stary win proste nedokaze vykrit a ich verzie sa lisia tym ze mapuju ine sektory RAM, 98 pouziva menej RAM tak akurad nepouzila ten sektor RAM...

 

Tak ja o tom mam dost nastudovane :d Uz niekolko rokov vyvyjam vlastny OS tak o tom aj nieco viem :d A zdrojaky jak linuxu tak win 2000 som si uz davno nastudoval tak presne viem ako to funguje :d

PS: Na to aby si uchoval data v RAMke by si ju musel zabehu schladit tekutym dusikom :d

Link to comment
Share on other sites

asi moc ne :) ta ram byla z win 98... a jinak ta DDR1 ram na win xp to asi vysvetlis jak ? ;) ze 2x spusteni xp bez problemu a pokazdy 3. spusteni a windows zkolaboval? a az sem ramku vycistil tehdy pomoci RAM Cleaner tak uz jede vsude?

Link to comment
Share on other sites

 

nebo mi chces tvrdit ze si soubor autorun.inf co spoustel vir ze slozky RECYCLER skryte na pevnem disku D: tak vytvoril sam? a ze si natahal sam viry do slozky System Volume Information? to je slozka do ktere se uklůadaji data pro obnovu systemu coz znamena ze to sou ty zadni vratka obnovis system obnovi se ti i vir

 

mel bys zacit studovat pak debatuj

 

 

 

Ja tu hovorim o uplnom formatovani a dnes pouzivanych systemoch nie XPckach... Ty tu vytahujes nieco s obnovou systemu ktory by ziadny normalny clovek nepouzil.

Link to comment
Share on other sites

asi moc ne :) ta ram byla z win 98... a jinak ta DDR1 ram na win xp to asi vysvetlis jak ? ;) ze 2x spusteni xp bez problemu a pokazdy 3. spusteni a windows zkolaboval? a az sem ramku vycistil tehdy pomoci RAM Cleaner tak uz jede vsude?

 

Chybny sektor?

 

Einteine, cti:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Po%C4%8D%C3%ADta%C4%8Dov%C3%A1_pam%C4%9B%C5%A5

 

 

Energeticky závislá nebo také volatilní paměť je počítačová paměť, která k udržení informace vyžaduje neustálé napájení. Většina moderních polovodičových energeticky závislých pamětí je buď statická RAM (viz SRAM), nebo dynamická RAM (viz DRAM). SRAM udrží svůj obsah, dokud je připojené napájení, je jednoduchá na obsluhu, ale používá šest tranzistorů na jeden bit. Dynamická RAM je náročnější na obsluhu a řízení a potřebuje pravidelné obnovovací cykly, aby neztratila svůj obsah.

Link to comment
Share on other sites

jo na tom neco bude, je mozny ze to byl sektor, to uz je fuk... ale vic co je teda zvlastni? :) hele mam dve uplne stejny zakladovky znacky Gigabyte.... v jedne se ram zaplnila a jeste to byla jedina ram se kterou deska jela tak sem ji vyprazdil ale zakladovka uz nejela.... druha zakladovka taky bez te origo ram nejela dokud se nevypalil kondenzator ted bere vsecky... nevis cim to muze byt?

Link to comment
Share on other sites

jo na tom neco bude, je mozny ze to byl sektor, to uz je fuk... ale vic co je teda zvlastni? :) hele mam dve uplne stejny zakladovky znacky Gigabyte.... v jedne se ram zaplnila a jeste to byla jedina ram se kterou deska jela tak sem ji vyprazdil ale zakladovka uz nejela.... druha zakladovka taky bez te origo ram nejela dokud se nevypalil kondenzator ted bere vsecky... nevis cim to muze byt?

 

Nemoze mat kazda doska nastaveny iny clock rate na RAMky? Trebalo by resetnut BIOS a skusit to tak. Bez nejakeho presnejsieho testovania sa to urcit neda.

Resp. mas na doske asi nastaveny bud inu taktovaciu frekvenciu (napr. 1333MHz) alebo casovanie tym myslim to jake ma RAMka latencie, napr. 7-7-7-18. A ked v BIOSe nemas nastavene auto tak ti to nebere ramky z inym casovanim

Link to comment
Share on other sites

Co je ve widlích ti stačí, pokud tam kydneš něco dalšího, jak 90% vydláků, nebude ti správně fungovat ani jedna. :d Zase podle toho jaký máš widle. nechápu jak se můžete bavit, aniž byste věděli jaký má systém. Někdo zase říkal, že máš linux..... Ani jedna z mionu rad co jste tu naspamovali není použitelná. :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...