Jump to content
  • 0

pomoc Samoupdatování FS přes HTTP


hoschi

Dotaz

Dobrý den,
rád bych updaty svého gamemode automaticky distribuoval přes web. Moje idea je, že bych na apache server (mám) (pro ty co neví, web server) měl soubor gm_ver.ini a onGamemodeInit by si pawn tento soubor stáhl a zkontroloval, zda má nejnovější. A teď k hlavnímu problému:

(koukni na EDIT) Můžu pawnem přepsat filterscript/gamemode samotný? Samozřejmě, funkčnost až po reloadu nebo restartu srv...

Za odpověď moc děkuji.

hoschi

 

EDIT:

ano, přepsat ho můžu. Ovšem problém je, jak ho stáhnout v amx formě v pawnu bez nějakého zničení převodem na řetězec

Link to comment
Share on other sites

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dobrý den,

rád bych updaty svého gamemode automaticky distribuoval přes web. Moje idea je, že bych na apache server (mám) (pro ty co neví, web server) měl soubor gm_ver.ini a onGamemodeInit by si pawn tento soubor stáhl a zkontroloval, zda má nejnovější. A teď k hlavnímu problému:

 

Můžu pawnem přepsat filterscript/gamemode samotný? Samozřejmě, funkčnost až po reloadu nebo restartu srv...

 

Za odpověď moc děkuji.

 

hoschi

 

GM neomze pristupovat do inej zlozky nez scriptfiles, na toto bude potrebovat asi nejaky plugin...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Neviem ako je to u pawn, tam sa dajú zázraky (viď vymazanie súboru s módom pokial je server zapnutý :d).
Ale príde mi divná predstava, žeby súbor, ktorý je zapnutý (FS) dokázal sám seba vymazať a nahrať novú verziu seba samého :d.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Neviem ako je to u pawn, tam sa dajú zázraky (viď vymazanie súboru s módom pokial je server zapnutý :d).

Ale príde mi divná predstava, žeby súbor, ktorý je zapnutý (FS) dokázal sám seba vymazať a nahrať novú verziu seba samého :d.

 

Boli by tam 2 GM. Ked by bola aktualizacia tak hlavny GM by sa prepol na ten 2. a ten by zmazal a stiahol ten hlavny GM a potom ho prepol spet

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Boli by tam 2 GM. Ked by bola aktualizacia tak hlavny GM by sa prepol na ten 2. a ten by zmazal a stiahol ten hlavny GM a potom ho prepol spet

Tak za toto pane, obrovský klobúk dolu. Fakt geniálne! By mi v živote nenapadlo!

*Zabudol som na to, čo sám hovorievam - "Všetko sa dá".

Edited by Tango
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Neviem ako je to u pawn, tam sa dajú zázraky (viď vymazanie súboru s módom pokial je server zapnutý :d).

Ale príde mi divná predstava, žeby súbor, ktorý je zapnutý (FS) dokázal sám seba vymazať a nahrať novú verziu seba samého :d.

A proč poté funguje přepsání AMXka s FS, bez toho aby se hned ukázaly změny?

Logicky, SA:MP ten FS jednou načte a pak už jen tahá z RAM...

Děkuju, funguje. Ještě domakat to HTTP stažení BINÁRKY - upravil jsem vrchní post

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Logické to je, ale je to "proti" politike chránených OS.
*Vlastne nie celkom. .amx súbor nie je spustiteľný, je to iba ako s textom - načíta sa a upravuje sa vo Worde.

Edited by Tango
Link to comment
Share on other sites

  • 0

A co spravit to ako samotnu app? :d Ktora by zistovala novsiu verziu, stiahla, prihlasila sa na RCON vzdialene a unloadla FS, prepisala za novy a zapla z5? :d Vedel by som to v C# ale to na linuxe nejde. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A co spravit to ako samotnu app? :d Ktora by zistovala novsiu verziu, stiahla, prihlasila sa na RCON vzdialene a unloadla FS, prepisala za novy a zapla z5? :d Vedel by som to v C# ale to na linuxe nejde. :d

 

Ale ide, akurad je to asi strata casu :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Stačí pawnem stáhnout amx (což je binárka, a s tím neumím v pawn pracovat) a proto se ptám, jak to mám udělat, aby to prostě stáhlo soubor z webu a uložilo na místo, kam chci.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zaujímavá myšlienka, to teda neviem ako by sa dal upraviť súbor v priečinku gamemodes.
Tak si nato urob plugin, to by malo ísť.

Edited by Tango
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Administrátor

šlo by to udělat s použitím pluginu který kompiluje script ingame ( jméno z hlavy nevím ) pomoctí funkcí z a_http by jsi si stáhl obsah scriptu a ten pak zkompiloval runtime a hotovo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...