Jump to content

Sony vegas rendering FLV


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Zdravím,


 


jak mám renderovat v sony vegas do flv? vím že se nějak musí stáhnout nějaký plugin nebo něco takového ale vůbec nevím co hledat na internetu je toho spousta ale nikde se to nijak nevyřešilo, případně nějaký jiný HD, je to rendrování nahrané hry a protože se občas seká tak případně kdyby to šlo i prokládat, zpomalené to nikde nemám, dík


Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

díky ale já potřebuju flv, nebo minimálně vědět jak si tam přidám ten kodek abych mohl renderovat do něj, nebo aspoň co mám hledat, u mp3 to byla knihovna ale u tohohle jsem nenašel vůbec nic

Link to comment
Share on other sites

Nejsem si jistý, jestli je to u Sony Vegas vůbec možné. Každopádně nepřemýšlel jsi nad tím, vyrenderovat video v nějakém klasickém formátu a pak to překonvertovat jiným programem do .flv?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

dobře tak jinak, je to video které má asi 6 minut a potřebuju ho v HD, wmv je naprosto šílený, nemám ho rád a nesedí mi, avi je příliš veliký a co jsem jednou slyšel možná i tady tak je dobrý si stáhnout nějaká kodeky do kterých pak renderovat, a ve škole nám profesor doporučil flv, je prý dobrý jak pro obraz tak pro zvuk a není moc velký.

 

- mám tam i obrázky i části videa

 

výstup:

 

- video v co nejlepší kvalitě

- zvuk aby se dal poslouchat

- ne přehnaně velký, mám zkušenost že jsem 16 minutové video vyrendroval a mělo 240 GB :d tohle bych viděl tak do 5 GB max 

Link to comment
Share on other sites

Tak to zkus renderovat do MPEG-2. Mám s ním hodně dobré zkušenosti. Je to taková nejlepší volba a do 5 GB se s 6 minutovým videem rozhodně vejdeš. Má to hezkou kvalitu videa i zvuku. Jediná nevýhoda může být, že třeba tmavé záběry jsou ještě krapánek tmavší, ale to jen aby jsi s tím počítal. Že pokud tam budeš mít nějakou scénu v noci, nepůjde tam pravděpodobně nic vidět :d Ale jinak je to dobrý formát :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

scénku v noci jsem tam jakože možná malou chtěl, ale dík za upozornění předem si vyzkouším kolik toho bude vidět ... :)

 

a jinak do tohohle formátu jsem to už zkoušel renderovat ale nějak se mi rendrování zaseklo na 37% i po té co doběhl čas do kdy by to mělo být .. když jsem to pak zrušil tak se to celý seklo a musel jsem vypnout proces sonyvegasu a to co z toho vypadlo byl formát *,m2u myslím a udajně o byl jen zvuk, ale to jsem mńemohl otestovat, je to tak správně?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

no možná to funguje, jak jsem psal jen to tak vypadalo, podle windows media player kterej tomu dal takovou ikonku, vlc bude fungovat asi normálně, dík

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...