Jump to content

pomoc Problem s reklamama


1Kubad1

Recommended Posts

Cau te mam problem mam prohlizec opera vnem se mi hodi reklamy po dni hned a nejde to odstranit nevim ja vzdy to preinsteluju a jde to den v pohode nevite nekdo co stim ?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nainštaluj AdBlock 

Opera je jeden z najhorších prehliadačov čo sa týka reklám .... je ich tam pomerne najviac!

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

tak si nainštaluj google chrome,maxthon,mozzila ... to je jedno len nie opera.... 

Link to comment
Share on other sites

tak si nainštaluj google chrome,maxthon,mozzila ... to je jedno len nie opera.... 

 

 

A pri tom Maxthon to, čo je jeho jadro, cloud, prevzal od Opery :d.

 

Link to comment
Share on other sites

Co to je za blbost ?

Opera je nejvíce náchylná na reklamy ?

Nepovoluje instalaci rozšíření z webových stránek třetích stran, takže pokud člověk neinstaluje blbosti do PC tak se tam reklama nikdy neobjeví.

Reklamy rozhodně najdeš ve Firefoxu kde stačí navštívit seznam.cz a už by ti to chtělo nainstalovat vlastní toolbar.

Chrome ti zase akorát tak vytíží disk a CPU a rychlost načítáni stránek bude rovna IEčku.

Zároveň co se týka reklam přímo ve stránkách ta ty se zobrazují na všech prohlížečích stejně takže stačí AdBlock, není nic lehčího než nastavit co má AdBlock blokovat tak aby ti tam žádná reklama nezůstala.

Rozhodně doporučuji zůstat u Opery nebo přejít na Opera Next.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mne se to driv stalo v mozzile. Je to kazdopadne nejaky toolbar, takze si staci das tento pcoitac a seznam vsech nainstalovanych programu. vsude kde je slovo toolbar odinstaluj.

Link to comment
Share on other sites

Co to je za blbost ?

Opera je nejvíce náchylná na reklamy ?

Nepovoluje instalaci rozšíření z webových stránek třetích stran, takže pokud člověk neinstaluje blbosti do PC tak se tam reklama nikdy neobjeví.

Reklamy rozhodně najdeš ve Firefoxu kde stačí navštívit seznam.cz a už by ti to chtělo nainstalovat vlastní toolbar.

Chrome ti zase akorát tak vytíží disk a CPU a rychlost načítáni stránek bude rovna IEčku.

Zároveň co se týka reklam přímo ve stránkách ta ty se zobrazují na všech prohlížečích stejně takže stačí AdBlock, není nic lehčího než nastavit co má AdBlock blokovat tak aby ti tam žádná reklama nezůstala.

Rozhodně doporučuji zůstat u Opery nebo přejít na Opera Next.

chci se vyjádřit k tomuto

 

Reklamy rozhodně najdeš ve Firefoxu kde stačí navštívit seznam.cz a už by ti to chtělo nainstalovat vlastní toolbar.

to se mi nikdy nestalo ve firefoxu spokojeně používám jen 3 doplňky: lastpass,avg do not track,adblock

jen na mobil že mi to nabízelo tu jejich app která stojí za prd

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...