Jump to content

návrh Nová sekce do Hry a herní tématika


Recommended Posts

Ahoj, napadlo mě založit novou sekci do Kategorie Hry a herní tématika. Mělo by to být pro mod GTA United. Tento mod není mezi čechy tolik známý a serverů je opravdo málo. Jedná se o mod který se odehrává na dvou mapách: Vice city & Liberty city a to znamená opravdu hodně možností například pro RolePlay servery :) . Jelikož servery jedou skoro stejně jako na SA:MP tak vše jede na pwn. Možnosti jsou vlastně stejné :)

Link to comment
Share on other sites

Zaujímavé, o tomto som ešte nepočul, ale ak to ide tiež na pawn, tak by bolo zbytočné tomu vytvárať "duplicitnú" tému.


Zaujímavé, o tomto som ešte nepočul, ale ak to ide tiež na pawn, tak by bolo zbytočné tomu vytvárať "duplicitnú" tému.

Link to comment
Share on other sites

Gta United není celkově moc hraný já ho měl taky a bavilo mě to chvilku ale MP mě bavil víc než singl ale i tak na moc dlouho mě to neuchvátilo 

Link to comment
Share on other sites

Vím, ale GTA:U se pořádně nerozšířil mezi lidi a myslim že by to na zkoušku nebylo špatný :). Hlavně je tam spoustu možností co se týče serveru. MTA Taky trvalo než se rozrostla komunita a koukejte jak je na tom dnes :).

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

není potřeba o tom vytvářet sekce, stačí aby se to napsalo všeobecně do her a když je to zaujme tak až pak by se takhle dalo uvažovat ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...