Jump to content

webdesign tvorba


sixino

Recommended Posts

Umí tady někdo vytvořit web design? zaplatím až 10-15 sms za 99kč klidne posilejte co ste dělali už nebo co dělate.. hledam někoho kdo to fakt umí.. nebo klidne koupim zrovna design pište sem..


Link to comment
Share on other sites

Pokud zaplatíš normálně těch 1 500 Kč, které nabízíš v SMSkách, tak se můžeme nějak domluvit. Jinak si ty SMS může strčit víš kam? :)

 

Promin od tebe design nechci.. žepry si zloděj a kopírak :)

Link to comment
Share on other sites

Aha, zlodej a kopirak :d Dobry vtipek? A kdo ti takovou kravinu navykladal? Rad se dozvim, kdo o me rozsiruje nesmyslne pomluvy :)

PS: Navic mi pises SZ, jestli ti udelam stranky. Nechapu... https://onedrive.live.com/redir?resid=2041B262B6E055AF!2179&authkey=!AK8ED6wQ_n2j2go&v=3&ithint=photo%2c.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Aha, zlodej a kopirak :d Dobry vtipek? A kdo ti takovou kravinu navykladal? Rad se dozvim, kdo o me rozsiruje nesmyslne pomluvy :)

 

PS: Navic mi pises SZ, jestli ti udelam stranky. Nechapu... https://onedrive.live.com/redir?resid=2041B262B6E055AF!2179&authkey=!AK8ED6wQ_n2j2go&v=3&ithint=photo%2c.jpg

 

hah sixino si sám se*ieš do huby :) 

Link to comment
Share on other sites

hah sixino si sám se*ieš do huby :)

 

to sem u psal ještě předtím než tu napsal a pak sem si přečetl pawno kde to je že kopiruje jinak díky ale už mam design :) za 2000kč děkuji lock :):hallo:

Link to comment
Share on other sites

To by mě také zajímalo, kde je to napsané. Sice mě nemá rád, ale určitě by mě v životě nenapadlo říkat o někom, že je zloděj a to jen na základě toho, co se někde napsalo. Neznamená, že něco napíše malé děcko, které mu závidí, že to musí být pravda. 

Link to comment
Share on other sites

Možná by bylo fajn si chlapče přečíst, co v tom topicu je. Není tam nikde napsané, že jsem někoho okradl a taky se došlo k závěru, že to co tam ten klučina psal byl taktéž nesmysl a jen se tam někdo snažil honit ego. Jenže ty si přečteš jen titulek a na ostatní sereš - tvůj problém. To jsem na ten tvůj web opravdu zvědavej.

 

PS: Nechápu, proč tento topic (//kozel - smazáno) nebyl smazaný nebo přejmenovaný. Viditelně se teď ukázalo, že kazí mojí pověst.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...