Jump to content

Mail Other.cz


Psychedelic

Recommended Posts

Čau, tohle se týká spíš majitele fora, ale když byl majitelem pawna chytrak měl i domenu other.cz v tu dobu to byl clan a já měl na téhle doméně mail ([email protected]) ale domeá asi propadla nebo nevím co se sní stalo ale když se chci přihlásit tak mi to píše "Vaše heslo bylo před 46 dny změněno." a já jsem si jistej že jsem heslo na měnil a když sem chtěl zažádat o nové heslo tak mi to napsalo že mám kontaktovat majitele domeny ale nevím komu ta domena momentálně patří nebo komu konkrétně se mám ozvat.. Mail používam už spoustu let a mám a něm prakticky všechno včerně propojení s účtem na google play tak mi to dělá bordel v mobilu předem dík za odpověď :)

Link to comment
Share on other sites

Jaké z toho plyne ponaučení? Pokud chceš mít bezpečnou mailovou schránku, musíš si mail server hostovat sám a nespoléhat se na nějaký cízí...

Link to comment
Share on other sites

Jaké z toho plyne ponaučení? Pokud chceš mít bezpečnou mailovou schránku, musíš si mail server hostovat sám a nespoléhat se na nějaký cízí...

 

Přesně tak ,nebo používat služby o kterých víš že jen tak neskončí (gmail.com,email.cz...)

Link to comment
Share on other sites

Jenže on ten mail byl na googlu jen měl vlastní doménu a mail mi přesunuli na dočastnou doménu, ale neznám heslo protože mi to píše že sem ho změnil ikdyž sem ho neměil :d

Link to comment
Share on other sites

 

A co s tím asi máme dělat? Myslíš ty vůbec trochu?

A premyslis ty? Other byli clenove na pawnu a k tomu byl mail tak mam asi psat na seznam ne? Zbytku dik muzete lock..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Jen pro upřesnění a trochu i očištění. Jak správně říká Lukáš, doména neexpirovala a expirovat jí nenechám.

 

Z Patrikovy schránky chodily automaticky generované zprávy obsahující spam ve velkém množství, takže jsem schránku dočasně zablokoval

a ihned Patrika kontaktoval, pro napravení vzniklé situace. Problém byl však v tom, že si Patrik hned mé zprávy nevšiml a situace byla vyřešena až s určitým zpožděním.

 

Jinak všechny e-mailové schránky, které jsou pod other.cz fungují již několik let bez nějakých komplikací a bude tomu tak i do budoucna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...