Jump to content

ostatní hosting hostinger.sk


bobo

Recommended Posts

Ahoj, našel jsem dobrý hosting tak vám ho zde chci doporučit.

Je to hosting na kterém se mužete založit domenu a VPS

Domena: některé služby jsou zadarmo ale některé jsou placené

VPS: také neni moc drahé 

 

 

WEB HOSTINGU : http://p.pw/yu1

Link to comment
Share on other sites

Referál :d Kliknul sem ti, ale bohužel nemám v plánu nic objednat. Jejich refferal systém je stejně nic moc. Když přivedeš 60 zákazníků, dostaneš .com doménu ? :d Tak možná za 40 let, když se budeš snažit. ;) Porušuješ pravidla tím refferal linkem.

 

 

Má to vůbec CZ/SK podporu? Amíkům se dvakrát nevyplatí expandovat do Slovenska, co jim šibe, to už radši do Bangladéže. Sranda :d

Link to comment
Share on other sites

Akorát s Americkou lokací jak koukám. Jinak to ale nevypadá špatně. Jenže Amíci asi neznají Slováky. Tarif free půjde na dračku, ale placený nikdo neobjedná. :d Sorry, já vím, že rejpu, neberte si to nikdo osobně slovenští soudruzi, berte to jako vtípek, mám dnes nějakou rejpavou.

Link to comment
Share on other sites

Stránky nevypadaj zase tak hrozně. No já si ratši připlatím za wedos :). Jinak ta free ta půjde hodně na dračku, ale mají konkurenci endoru. Jinak dobrý refferal klikl jsem ti taky. :)

Link to comment
Share on other sites

Mě ten refferal systém přijde celkem nic moc, ale web mají fajnový to jo. Stejně ale těch 5e co dostanete vám vyplatit bez smlouvy nemůžou. Maximálně vám poskytnou VPS na týden za to. :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...