Jump to content
  • 0

pomoc [hledám] Pomoc tykajicí se html/css


W1nCZ

Dotaz

Dobrý den, začal jsem si dělat web a narazil jsem na problém z kterým už déle nemůžu pohnout.
 

Vytvořil jsem si amatérský design ve photoshopu a chtěl jsem ho nakódovat. Šlo mi jen o napozicování částí webu a vytvoření vysledného webu, zatím bez obsahu jen s menu.

Pracoval jsem podle videa na yt kde byli vysvětleny tak nějak všechny potřebné věci. Vytvořil jsem si kostru z divu a začal jsem přidávat vlastnosti v css. Vytvořil jsem si kostru rozměry a rozložením stejnou vzhledu akorát jen z barevných obdélníku, když jsem pak chtěl na jednotlivé částí vložit obrázek jako pozadí divu místo barvy, nic se neukázalo.

 

Přiložím index.html a styly.css, je to ve fázi kdy je to rosekáné na části napozicováné a je tam jak jsem se snažil nahrát záhlaví.

 

Rád bych kdyby se na to někdo podíval a zkusil poradit čím by to mohlo být,vnejlěpší případě přiložit soubor opravený, já si to sám nastuduji.

 

děkuji předem, Wincz.

//edit prosím, přesuntě tento topic do html/css - help. nevědel jsem že tu je help i ohlědně webu. Omlouvám se.

index.html

styl.css

post-8309-0-48430900-1390332040_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Obrázek musí být umístěn na stejném místě, jako je soubor styl.css (Dle tvého zápisu)

Dále máš:
 

#header {
width: 1000;
height: 100;
background: url(header.jpg) no-repeat;
}

Uprav to na:

#header {
width: 1000px;
height: 100px;
background: url(header.jpg) no-repeat;
}
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...