Jump to content

gamemode Near The End (by LYRIcS) (Players vs. NPCs)


Recommended Posts


 

 

 

IP: 85.118.130.114:7777

(Server je locknutý, zatiaľ sa na ňom prevádzkujú len testy)

 

 

Zdravím,

niektorí ma už poznáte a viete že som "skončil so svojou pawn kariérou" ... BULLSHIT

 

 

Vraciam sa späť so svojím novým módom - Near The End.

 

 

Takže by som vám chcel predstaviť môj nový, čoskoro spustený mód s názvom Near The End.

Bude to z časti podobné môjmu starému módu Walking Dead (tí čo ste ho hrali viete), avšak s veľkým a podstatným rozdielom - bude sa to celé odohrávať vo voľne priestrannom San Fierre, nie v obmedzenom podzemí a časti Las Venturas.

 

V móde pôjde proste a jednoducho o jedinú vec, a to prežiť. Budete čeliť mestu zamorenému zombie (zatiaľ sa odhaduje počet zombie na 150), hladu, smädu a ostatným hráčom. Je len na vás či sa s hráčmi spriatelite alebo budete ich strieľať.

 

Mód obsahuje inteligentných zombie (dokážu zabíjať, prenasledovať, byť zabitými), inventár, autá (je potreba nahradiť poškodené kolesá a ak chýba vozidlu autobatéria tak doplniť ju aby ste mohli vozidlo sprevádzkovať), rebríky, armádne lietadlo ... a mnoho ďalších vecí ...

 

 

 

Pridávam 1 screen pre zvedavcov:

 

6g65.png

 

 

 

Kto by chcel pomôcť pri tvorbe serveru nech sa mi ozve na skype LukasLyrics, potrebujem jednu vec zrobiť (netreba ovládať pawno).

Link to comment
Share on other sites

Konečně se vrátil na zem :d už sem myslel že se zbláznil když oznámil že KONČÍ :) A zase nám ukázal pořádnou pecku :) a jak říkal o tom WalkingDead tak je to úžasný mód neříkám že sem si ho také nestáhl jen se v něm nevyznám a plus ani nejde spustit kvůli chybějícím scriptům :d takže asi takhle :d ale jinak 

 

 

10/10

Link to comment
Share on other sites

proste survival gamemode, tych je tu teraz vela.

 

-cesty s tou texturou su podla mna skarede a tak isto aj trava na nich

-textdrawy su tiez skarede, ale textdraw namiesto radaru sa mi paci.

 

Lurl : neni to originalny napad.

Link to comment
Share on other sites

proste survival gamemode, tych je tu teraz vela.

 

-cesty s tou texturou su podla mna skarede a tak isto aj trava na nich

-textdrawy su tiez skarede, ale textdraw namiesto radaru sa mi paci.

 

Lurl : neni to originalny napad.

 

každý ma svoj vkus na textdrawy :)

a neni ich vela, praveže skoro žiadne, "super" DM serverov PvP je dosť (95% shity), ale PvNPC niesu skoro žiadne

Link to comment
Share on other sites

-textdrawy su tiez skarede, ale textdraw namiesto radaru sa mi paci.

_____

Ukáž mi nejaký screen kde je textdraw, ktorý sa ti páči. 

 

Mód.. dobrá práca, dobrý nápad, páči sa mi všetko čo si tu ukázal.  :klidek:

Link to comment
Share on other sites

_____

Ukáž mi nejaký screen kde je textdraw, ktorý sa ti páči. 

 

Mód.. dobrá práca, dobrý nápad, páči sa mi všetko čo si tu ukázal.  :klidek:

 

napr. jeho textdraw na radare

 

//edit: spomenul som si na dalsi: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=288416

Link to comment
Share on other sites

Originální nápad zapojit tam i NPC :) Trochu mi to připomíná i DayZ :d

 

9/10 těšim se až bude :)

 

je to niečo podobné ako dayz, áno, inšpiroval som sa tým

Link to comment
Share on other sites

Podle mne to bude ješte lepši než RZE čekam na to :) hned si to dám na servr :) 10/10

 

 

LYRIcS tu jen prezentuje svůj mód , to znamená ,že sem napíše nějaké informace o svém módu a a my mu to ohodnotíme a napíšeme co se nám líbí a nelíbí.Prezentace módu není to ,že sem dá info o módu a odkaz ke stažení.

Link to comment
Share on other sites

Podle mne to bude ješte lepši než RZE čekam na to :) hned si to dám na servr :) 10/10

Z Rze sa to podľa mňa nedá porovnať lebo je v nich OBROVSKÝ rozdiel, každý je o niečom inom.  

9/10 vyzerá to výborne

Link to comment
Share on other sites

- Mohly by jste laskavě porovnávat tento GM s RZE ?  Je to úplně jiný typ  modu.

 

K tématu ten screen vypadá pěkně mě osobně se ta silnice líbí a ten hud v pravo co se mě nelíbí je  to překrití radaru přesněji ten nápis near the end jelikož už je jednou v pravém rohu zkus to nějak  vylepšit aby to třeba něco ukazovalo třeba něco jako sonar když bude  u hráče nepřítel nebo něco takového tak to třeba změní barvu co já vím prostě to pak  má lepší atmosféru celkově bez různých reklam atd ...

Link to comment
Share on other sites

ide len o zakrytie radaru, keby kalcor nebol dement a venoval sa vývoju samp tak by spravil funkciu na vypnutie HUD a ja by som nemusel robiť všelijake takéto somariny aby som čosi prekryl alebo čo

Link to comment
Share on other sites

ide len o zakrytie radaru, keby kalcor nebol dement a venoval sa vývoju samp tak by spravil funkciu na vypnutie HUD a ja by som nemusel robiť všelijake takéto somariny aby som čosi prekryl alebo čo

 

já vím co takhle vytvořit něco funkčního ?

 

Aby to něco ukazoval nebo odpočítávalo.

 

Pokud by v modu byla radiace tak by to mohlo ukazovat množství radiace :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...