Jump to content

nabízím Kvalitní VPS servery za bezkonkurenční cenu


in-host.cz

Recommended Posts

hráč na tvém serveru není klient ale návštěvník tvého vps

 

klient ve smyslu majitel)

Ja jsem nic o hracich ani klientech nepsal, ale v pohode :d

Link to comment
Share on other sites

Ja jsem nic o hracich ani klientech nepsal, ale v pohode :d

 

 

toto si napsal "kdyz mi nekdo zaflooduje server, a nejakou chvili to bude trvat nez bude dany utocnik zablokovan, znamena to ze tato podminka byla porusena ?  :)"

 

no myslel sem to tak že ten kdo ti s foolduje server může za narušení nebo přetížený daného vps a né majitel to je to samé jak když by v obchodě mohl prodavač zato že ho někdo vykradl(jednoduše řečeno) 

Link to comment
Share on other sites

Jak je tam psáno, majitel zodpovídá za server. Takže když je podmínka, že majitel nesmí omezovat ostatní zákazníky, se kterými sdílí výkon,nevykecá se z ní.

 

Tečka, řešíte hovadiny do podrobna bože, jste už jak webtržníci... :p

Link to comment
Share on other sites

Jak je tam psáno, majitel zodpovídá za server. Takže když je podmínka, že majitel nesmí omezovat ostatní zákazníky, se kterými sdílí výkon,nevykecá se z ní.

 

Tečka, řešíte hovadiny do podrobna bože, jste už jak webtržníci... :p

 

Majitel nemůže odpovídat za to co dělá někdo jinej to je  pitomost stejně tak jako ty nemůžeš odpovídat za výbuch "černobilu :D"

Link to comment
Share on other sites

Majitel je zodpovědný i za to, že mu někdo flooduje herní server, což má za následek omezování ostatních zákazníků na VPS, které je pomocí paravirtualizace rozvirtualizované mezi zákazníky. Protože, jak je již psáno majitel přebírá zodpovědnost za svůj server. Takže si to představ, že ty jako majitel máš mít možnost floodování ošetřený, aby se to stát nemohlo. Zkrátka může za to majitel. Zrovna tak, jako může vedoucí pracovník Černobilu za jeho výbuch. :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...