Jump to content

Grafická karta


Huzy

Recommended Posts

Je pěkné že jsi nám poslal typ karty ale neposlal jsi cenové rozmezí ve kterém má grafická karta být...

Máš tam 1x PCi x16 slot. To ti postačí na ty nejlepší grafické karty (také je třeba myslet na spotřebu zdroje)

 

Jak se tak koukám, tak by jsi raději sestavování měl nechat na odbornících.

Link to comment
Share on other sites

Je pěkné že jsi nám poslal typ karty ale neposlal jsi cenové rozmezí ve kterém má grafická karta být...

Máš tam 1x PCi x16 slot. To ti postačí na ty nejlepší grafické karty (také je třeba myslet na spotřebu zdroje)

 

Jak se tak koukám, tak by jsi raději sestavování měl nechat na odbornících.

Takže za prví.. Já PC rozumím a umím si ho seskládat sám. Jen poprví kupuju grafiku. 

A za druhý, jsem se neptal aby si mi vybral GK, ale jakej typ. Takže cena a spotřeba je jedno ne?:)

Link to comment
Share on other sites

Takže za prví.. Já PC rozumím a umím si ho seskládat sám. Jen poprví kupuju grafiku. 

A za druhý, jsem se neptal aby si mi vybral GK, ale jakej typ. Takže cena a spotřeba je jedno ne? :)

---

Takže evidentne PC nerozumieš.

Ak kúpiš brutálnu grafiku na slabý zdroj, tak ti PC nepôjde.

Link to comment
Share on other sites

Takže za prví.. Já PC rozumím a umím si ho seskládat sám. Jen poprví kupuju grafiku. 

A za druhý, jsem se neptal aby si mi vybral GK, ale jakej typ. Takže cena a spotřeba je jedno ne? :)

Vole taku aby ti vlezla do toho slotu ne?

Link to comment
Share on other sites

---

Takže evidentne PC nerozumieš.

Ak kúpiš brutálnu grafiku na slabý zdroj, tak ti PC nepôjde.

Vím, ale na tohle jsem se neptal. Ptal jsem se, jakej typ grafické paměti k téhle desce: http://www.alza.cz/asus-p8h61-mx-r2-0-d348665.htm

Klidně mi sem dejte i příklad GK třeba za 20 000kč :d To je jedno:)

 

Vole taku aby ti vlezla do toho slotu ne?

No právě, ale já nevim jakej typ o_O

Link to comment
Share on other sites

Vím, ale na tohle jsem se neptal. Ptal jsem se, jakej typ grafické paměti k téhle desce: http://www.alza.cz/asus-p8h61-mx-r2-0-d348665.htm

Klidně mi sem dejte i příklad GK třeba za 20 000kč :d To je jedno:)

--

Musíš kúpiť takú, aby ti príkon komponentov v PC neprešvihol výkon zdroja.

Link to comment
Share on other sites

--

Musíš kúpiť takú, aby ti príkon komponentov v PC neprešvihol výkon zdroja.

Fuuuu! Tango! Mám zdroj o 650W .. Myslím, že aby to moje komponenty přesáhly, tak by tam museli být 2x -,- A sem ochotnej kvůli grafice koupit lepší zdroj.

Link to comment
Share on other sites

Fuuuu! Tango! Mám zdroj o 650W .. Myslím, že aby to moje komponenty přesáhly, tak by tam museli být 2x -,- A sem ochotnej kvůli grafice koupit lepší zdroj.

..

Tak to tvoji rodičia asi nebudú učitelia :d.

Link to comment
Share on other sites

Typ paměti na grafice ti může bejt úplně u pr... tebe zajímá jestli je dělaná na ten slot a či máš dost výkonný zdroj a procák, aby sis ten komp neoddělal. Jestli chceš poradit nějaké grafiky, tak napiš celou sestavu a pro co tu grafiku hlavně chceš využívat, jestli pro hry, střih videa, apod.

 

Takže za prví.. Já PC rozumím a umím si ho seskládat sám. Jen poprví kupuju grafiku. 

A za druhý, jsem se neptal aby si mi vybral GK, ale jakej typ. Takže cena a spotřeba je jedno ne? :)

 

Hmm rozumíš PC a nejsi náhodou ten týpek z YT, kterýho jsem viděl stavět komp na antistatickým pytlíku a šroubovat to aku vrtačkou? Škoda že už na to nemám odkaz :d

Link to comment
Share on other sites

http://www.alza.sk/msi-n660-gaming-2gd5-oc-d483200.htm

Si delas prdel z AMD ne? To si mu rovno mohol ponuknut 8-bitove Atari :d

 

Co to meleš? On chtěl grafickou kartu na hry a nová řada R9 od AMD mají výborný poměr cena/výkon.

AMD R9 280X je v porovnání lepší jak Nvidia GTX 770.

AMD R9 280X stojí méně než GTX 770 a má větší výkon.

(Mluvíme zde o hrách, pro práci v editorech je lepší Nvidia na 100%)

(Je to pouze porovnání)

 

Já mám AMD R9 280X a když ji přetaktuji, tak je lepší jak Nvidia GTX TITAN.

 

Přetaktovaná GTX 770

http://www.pc-help.cz/download/file.php?id=31273&mode=view

 

Přetaktovaná AMD R9 280X

http://www.pc-help.cz/download/file.php?id=31274&mode=view

 

Přetaktovaná GTX TITAN

http://tpucdn.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_Titan/images/gpuz_oc.gif

Link to comment
Share on other sites

Co to meleš? On chtěl grafickou kartu na hry a nová řada R9 od AMD mají výborný poměr cena/výkon.

AMD R9 280X je v porovnání lepší jak Nvidia GTX 760.

AMD R9 280X stojí méně než GTX 760 a má větší výkon.

(Mluvíme zde o hrách, pro práci v editorech je lepší Nvidia na 100%)

(Je to pouze porovnání)

 

Já mám AMD R9 280X a když ji přetaktuji, tak je lepší jak Nvidia GTX TITAN.

 

 

 

Aj ja som maval AMD, ale potom zacali vyrabat farebne monitory tak som presiel na nVidiu.

 

Mimochodom neni vykon ako vykon a vykon AMDcka je realny asi ako kamarat schizofrenika....

Musis brat do uvahy rychlost a implementaciu drivera grafiky. Tak isto implementaciu OpenGL a D3D pre danu grafiku. To ze ti jedna konkretna hra bezi na AMDcku lepsie nez na nvidii nic neznamena.

Link to comment
Share on other sites

Aj ja som maval AMD, ale potom zacali vyrabat farebne monitory tak som presiel na nVidiu.

 

Mimochodom neni vykon ako vykon a vykon AMDcka je realny asi ako kamarat schizofrenika....

Musis brat do uvahy rychlost a implementaciu drivera grafiky. Tak isto implementaciu OpenGL a D3D pre danu grafiku. To ze ti jedna konkretna hra bezi na AMDcku lepsie nez na nvidii nic neznamena.

 

Jedna konkrétní hra?

 

Hrál jsem na této grafice Battlefield 3, Battlefield 4, Assasin's Creed 4, World of Tanks, Batman Arkham Origins, APB Reloaded a mnohé další. U žádné hry jsem s AMD neměl problém.

To víš, ono také celkem záleží na šířce sběrnici, propustnosti a stream procesorech. Záleží také na velikosti technologie, ale ta je v tomto případě stejná.

Hlavní věc u Nvidia je ta, že využívá CUDA, tudíž je jasnou volbou, pokud se pc bude používat pro programy, jako je photoshop, cinema4d apod.

Ale u her je to jedno. Pokud si myslíš, že všude v reklamách vidíš Nvidia Nvidia a že nejlepší hráči mají Nvidia, tak se nech dále manipulovat reklamou.

Link to comment
Share on other sites

Jedna konkrétní hra?

 

Hrál jsem na této grafice Battlefield 3, Battlefield 4, Assasin's Creed 4, World of Tanks, Batman Arkham Origins, APB Reloaded a mnohé další. U žádné hry jsem s AMD neměl problém.

To víš, ono také celkem záleží na šířce sběrnici, propustnosti a stream procesorech. Záleží také na velikosti technologie, ale ta je v tomto případě stejná.

Hlavní věc u Nvidia je ta, že využívá CUDA, tudíž je jasnou volbou, pokud se pc bude používat pro programy, jako je photoshop, cinema4d apod.

Ale u her je to jedno. Pokud si myslíš, že všude v reklamách vidíš Nvidia Nvidia a že nejlepší hráči mají Nvidia, tak se nech dále manipulovat reklamou.

 

 

 

Tie hry co pises maju rovnaky alebo podobny engine tak sa necuduj ze vysledok je rovnaky. A co PhysX na amd? Vies, ono celkom zalezi aj na tom ako rychlo dokazu spracovavat konkretne prikazy, resp. ako su konkretne prikazy hardwarovo implementovane. Tak ja sa aktualne zaoberam tymito vecami v mojom OS tak ze priblizne viem o com hovorim.

 

To si vazne myslis ze som niekdo kdo kuka reklamy alebo sa necha ovplivnovat reklamami? Uz len z principu nekupujem veci na ktore je reklama v telke...

Link to comment
Share on other sites

Tie hry co pises maju rovnaky alebo podobny engine tak sa necuduj ze vysledok je rovnaky. A co PhysX na amd? Vies, ono celkom zalezi aj na tom ako rychlo dokazu spracovavat konkretne prikazy, resp. ako su konkretne prikazy hardwarovo implementovane. Tak ja sa aktualne zaoberam tymito vecami v mojom OS tak ze priblizne viem o com hovorim.

 

To si vazne myslis ze som niekdo kdo kuka reklamy alebo sa necha ovplivnovat reklamami? Uz len z principu nekupujem veci na ktore je reklama v telke...

 

 

PhysX normálně funguje.

Víš, já se v tom taky dost orientuji. Zkus někdo zajít na pc-help a zjistíš, co je dobré pro hry za nízkou cenu :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...