Jump to content

Hledáme sponzora pro herní portál Dexiner.


Dexiner

Recommended Posts

Dobrý den.
Hledáme sponzory na nový herní portál. Portál se zabývá především celosvětově známou hrou League of Legends. Jelikož se nám podařil uspořádat 1. ročník turnaje ve hře, tak by jsme byly rádi za nějaký ten příspěvek na ceny pro vítěze, a měsíční placení cz. domény , a propagaci webu jelikož polovinu z toho zatím nemáme. 

Co plánujeme ?

• Offline Turnaje
• LAN Turnaje
• Vlastní streamovací server
• Recenze
• Herní servery
• Nejnovější zprávy ohledně Her :)

Abychom mohli nakoupit doménu, sloty pro server, a propagaci ,potřebujeme nějaké peníze, a proto hledáme sponzory

Co můžeme nabídnout :

• Místo v Admin týmu
• Sdílení
• Banner 468x60 v Headeru webových stránek portálu
• Permanetní článek na webu
• Reklamy v herních mapách 
• Reklama 125x125 v pravém menu pod sponzory

Link to comment
Share on other sites

Čo je to offline turnaj? A čo sú ceny pre víťazov?
*Všetci čo to čítate, všimnite si akú mám dobrú náladu - normálne to celé nekritizujem!! :d

Edited by Tango
Link to comment
Share on other sites

Čo je to offline turnaj? A čo sú ceny pre víťazov?

*Všetci čo to čítate, všimnite si akú mám dobrú náladu - normálne to celé nekritizujem!! :d

Offline turnaj se bere v League of Legends, jako že hraješ doma u kompu, a nemusíš jet na Online/Lan akci!

Ceny jsou skin na postavu, a RP ( Body, za které si kupuješ ruzné zlepšení postavy - runy, boosty a tak )

Čo je to offline turnaj? A čo sú ceny pre víťazov?

*Všetci čo to čítate, všimnite si akú mám dobrú náladu - normálne to celé nekritizujem!! :d

Nechtěl by jsi to sponzorovat prosím?:)

Link to comment
Share on other sites

Neviem čo myslíš pod sponzoringom, ale ak čakáš nejaký server tak to asi ťažko, pretože doma mám mobilný USB internet :d 7.2mbps.
Ináč to znie dobre tie skiny na postavy ako odmena, to musí byť chytlavé :d:).

Link to comment
Share on other sites

Neviem čo myslíš pod sponzoringom, ale ak čakáš nejaký server tak to asi ťažko, pretože doma mám mobilný USB internet :d 7.2mbps.

Ináč to znie dobre tie skiny na postavy ako odmena, to musí byť chytlavé :d:).

A nevíš, kdo by mi zaplatil domenu?:) Momentálně to nemůžu zaplatit.

Takle nějak vypadá web :) 4M0y0me.png

Link to comment
Share on other sites

Bez urážky, ale právěže doména stojí 79,- na rok tk mi neříkej že na to nemáš .. musíš mít nějaký ten kapitál, pokud chceš rozjet nějaký projekt. Pochybuju, že tímto získáš nějakého sponzora.

 

Nebudu radši typovat ani tvůj věk.

Link to comment
Share on other sites

Bez urážky, ale právěže doména stojí 79,- na rok tk mi neříkej že na to nemáš .. musíš mít nějaký ten kapitál, pokud chceš rozjet nějaký projekt. Pochybuju, že tímto získáš nějakého sponzora.

 

Nebudu radši typovat ani tvůj věk.

Proč by si tipoval? Jak to mám asi zaplatit když ten nemám nic na Účtu ty chytrolíne? Aby ti huba neupadla :)

Link to comment
Share on other sites

a nechce nekdo sponzorovat mě ? můj portal by se jmenoval "Vyliž prdel každému" Šlo by oto že každy by si lízal prdel na našem webu stálo by to asi cca 120 kč mesíčne na moje trenky :)  

Link to comment
Share on other sites

Radši bych sponzoroval někoho komu je 12 let a chce minecraft portál, než tebe. Ten minecraft portál by měl větší šanci na úspěch. 

Proč myslíš? League of Legends jsou nejnavštěvovanější portály v ČR, ale ty se na scéně asi nevyznáš jak tak koukám.

Link to comment
Share on other sites

Proč myslíš? League of Legends jsou nejnavštěvovanější portály v ČR, ale ty se na scéně asi nevyznáš jak tak koukám.

 

Určitě se v tom vyznám lépe jak ty a to mi v této chvíli stačí. 

A vyznám se i v mnoha dalších věcech.

 

Proč by měl sponzor podporovat zrovna tebe?

Myslíš si, že sponzora bude zajímat tvůj reklamní prostor, tvé články apod. když tato webová stránka o které mluvíš ještě ani neexistuje? Ten sponzor by z toho vlastně nic neměl.

Nejdříve si to rozjeď na vlastní náklady a když dosáhneš úspěchů, které zde popisuješ, tak pak hledej sponzora. 

 

A nemáš ani 113Kč / rok na doménu? V tom případě se této práci zdaleka vyhni. Pokud nemáš peníze, tak máš hold smůlu.

Pak to dopadá tak, že je plno portálů a děcek, co stále jen žebrají a myslí si, že jim někdo bude sponzorovat ty jejich noob "portály".

Link to comment
Share on other sites

Sakra, chvilku jsem uvažoval, že Ti těch 79,- Kč zasponzoruji! :d Pokud chceš, hoď mi do PM ještě nějaké info, proč bych to měl udělat a můžeme se třeba domluvit..

pak bude mít doménu a nebude mít kde hostovat web :d

Link to comment
Share on other sites

No...Chtít po někom 79Kč na doménu je hovadina prvního stupně :)...První si zařídit to hlavní čím se myslí web apod...A potom by jsi měl žádat o finance na servery apod...Asi jsi si  to do předu neplánoval co? ;)

Link to comment
Share on other sites

No...Chtít po někom 79Kč na doménu je hovadina prvního stupně :)...První si zařídit to hlavní čím se myslí web apod...A potom by jsi měl žádat o finance na servery apod...Asi jsi si  to do předu neplánoval co? ;)

Já nevim proč tu ten Pan chytrej šíří že nemám web. Kdyby jsi to radši než ověřil, hlavně že tu machruje jak se v tom vyzná :)

Link to comment
Share on other sites

Já nevim proč tu ten Pan chytrej šíří že nemám web. Kdyby jsi to radši než ověřil, hlavně že tu machruje jak se v tom vyzná :)

Nikde nevidím odkaz na ten tvůj :hehe: web :hehe:
Link to comment
Share on other sites

Já nevim proč tu ten Pan chytrej šíří že nemám web. Kdyby jsi to radši než ověřil, hlavně že tu machruje jak se v tom vyzná :)

 

Kde jsem napsal že nemáš web?Asi neumíš pořádně číst že?Napsal jsem,že by jsi si měl první zařídit pořádně web z vlastních financí no a pokud nemáš tak počkej než budeš mít...

Link to comment
Share on other sites

Kde jsem napsal že nemáš web?Asi neumíš pořádně číst že?Napsal jsem,že by jsi si měl první zařídit pořádně web z vlastních financí no a pokud nemáš tak počkej než budeš mít.

 

Jj, pohoda. Já nenarážím na tebe, ale na Mata - http://dexiner.clanweb.eu/

Link to comment
Share on other sites

 

Kde jsem napsal že nemáš web?Asi neumíš pořádně číst že?Napsal jsem,že by jsi si měl první zařídit pořádně web z vlastních financí no a pokud nemáš tak počkej než budeš mít.

 

Jj, pohoda. Já nenarážím na tebe, ale na Mata - http://dexiner.clanweb.eu/

 

a nechceš me sponzorovat ?:d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...