Jump to content

hledám Hledám server listy


controlgameeu

Recommended Posts

Ahoj
Hledám seznam co nejvíce server listů/server statusů kde bych mohl upíchnout svůj samp server. Dostal sem se asi ke třem, dál už mi google házel úplně jiné stránky než jsem potřeboval. Prosím každého kdo o nějákém ví tak ať mi tu postne odkaz. Hledám něco jako je sa-mp.c*.



Díky za jakýkoliv příspěvek a přeji hezký den

Link to comment
Share on other sites

No ControlGame.eu prvé mi hovoríte že mi budete pawnit server.

Čo ste aj spravili ale o pár dni block na skype neodpisujete nikde....

Čo to má byť? A na vašom webe IP môjho serveru...

Link to comment
Share on other sites

Tento príspevok je celý offtopic, preto na ospravedlnenie ho aspoň dám do spoilera aby čítal len ten kdo chce. Je to recenzia na servery controlgame.


ControlGame - nikdy som o tom nepočul, tak som klikol :d.
Ak nerátam tú gramatickú chybu hneď v menu, vek majiíteľa "XX" tak ako prvé som hladal ich SAMP server. Nik tam nehral. *Počítadlo mi písalo, že som bol jediný na webe.
*Nejnovší člen "fR3sher" - nie je to Ten refrešer? :d
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Najprv som sa prihlásil. Potom mi ukázalo dialogove okno kde som mal zadať text.. Zmizlo to tak rychlo, že som prečítal len riadok "NESMIE TO BYT ROVNAKE AKO HESLO" a začal tutorial :d. V vlavo vypísalo, že si mám kuknút správy, ale počas tutorialu nejde písať. Celý tutorial som odklikal, pretože sa mi nechcelo čítať hádam 30 msgboxov. Keď skončil už som ten príkaz na pozretie správ zabudol.
Spawnlo ma pod zemou.
Je to taký copy script jak hovado - prišiel som na autobusak zamestnanie - 
"Chceš se stát autobusár?"
"Join"                      "Cancel"
takže je to po anglicky polovica skriptu čo už "pawner" nevedel opraviť.
Potom ma zas respawnlo pod zemou. Keď som nasadol na motorku prešiel som od paynspray dole v LS až k tej benzinovke 200 metrov odtial a až potom mi zobrazilo tachometer. Ďalej keď vojdem na ikonku interiéru, tak aj z motorky mi to zobrazí menu...
Su tam také strašné lagy jak hovado - až sa mi nedá vstúpiť do budovy úrad... Potom mi asi sekundu po odchode z ikonky uradu na tachometri písalo 360 km/h na pizza motorke. Potom som vošiel na ikonku s textom "HOUSE [VOLNY DUM]" *ďakujem za preklad* a nič sa nedialo... Lagy.. Odišiel som od odmu, nasadol na motorku a potom mi zobrazilo dialog s kúupou domu xD.
Prišiel ďalší hráč. Spýtal som sa či má lagy či to neni mojim netom.. Tak sme mali lagy obaja, ja som mal ping 110 on 35.
Ďalej ma dostalo to, že polovica modu je v slovenčine druhá v češtine. Napr vojdem do auta a píše "NEMAS RIDICAK" ale v chate písalo "Zamestnaj sa a dostaneš uniformu, plat blabla".
Začalo pršať... 
Dostali sme s tým druhým hráčom také lagy, že sa to nedalo hrať... Dohodli sme sa teda, že mod je na h**** a odišli sme, lebo to bolo fakt take, že ked som zabočil tak až za štvrť sekundy mi začalo otáčať auto....
-----------------------
Toť moja recenzia na controlgame.
Úpravička:
Na vašej oficiálnej stránke na facebooku je brázok
"Môj kód nefunguje. Neviem prečo. Môj kód funguje. Neviem prečo."
Myslím, že to celkom sedí, podla toho módu čo tam (SAMP) máte. A ak si toto dá niekto na oficiálnu stránku portálu, tak je to asi retard :d.

 

Edited by Tango
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...