Jump to content
  • 0

pomoc Lagy na servery


LosO

Dotaz

Ahojte chcem sa spítať mám server.. keď je naňom cca 2 - 4 hráči lagy na serveri niesu ale keď je 5 + tak začína lagovať server.. tak sa chcem spítať či to môže byť aj zo serverom.. alebo skôr s modom server mám na hostingu mmhost.. ale cca pred pol rokom som ho mal na fakahede a tam to išlo celkom pohode ale od vtedy som do modu pridal dosť vela vecí.. mohlo by to napr. pôsobiť aj že mám tam timmer na 1 hodinu ?

Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Bude to slabým strojem. Jdi na lepší hosting :) Doporučuju třeba Crew :)

Crew zdaleka nedoporučuji, všechny tyhle hostingy jsou na ho*no. Nejlepší je si koupit VPS, stačí i za 100 měsíčně a máš neomezeno serverů + výkon tak 20x větší.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jo nebo si koupit VPS od hostzona.cz za 30Kč za měsíc s vyhrazeným výkonem... :p

 

Co to znamená že nezdílíme pro zákázniky ale sami pro sebe to jako že to vps budu mít pro sebe ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Konkurence až na pár výjimek sdílí výkon výkon VPS v agregaci s ostatními zákazníky. Například modul wedosu sdílíte s 64 lidmi, což je stašé, ale pro web to celkem stačí. Jakmile tam ale cpete náročnější aplikace jako herní servery, je to katastrofa. Wedos je jen příklad, ale jedná se o všechny krom pár výjimek. Všichni dimenzují VPS, aby byly dobré pro web. Ne pro herní servery.

 

VPS od hostzony je vlastně srovnatelný s dedikovaným serverem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...