Jump to content

pomoc [ SAMP ] - Problém z pripojením cez klienta


RIP

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Aj tak to nejde .. Potom zase ukazuje že chýba neaké ogg.dll  :copy:

 

tak stáhni i ten ...

tohle jsou věci které jsou od 0.3d podle mě instaluješ starou verzi clienta...

Link to comment
Share on other sites

Teraz som všetky programy nahradil .. A som pri tomto: Aplikaci (0xc0000142) sa nepodarilo spravne spustit. 

 

A mám stiahnutého 0.3 x klienta, klienta som skušal aj pár krát preinštalovať a nejde..

Link to comment
Share on other sites

Okej tango, ale predtým mi to nerobilo. Teraz som to chvílkami nezapínal a na druhý den takáto chyba. Ale preinštalujem to komplet.

Link to comment
Share on other sites

registry pochybuju prostě to přeinstaluj ....

To som riešil na skype, a neišlo to .. 

přeinstaluj to a v GTA smaž ty věci co tam zůstali a pro jistotu jdi do documents a smaž i tam celou složku se sampem pak nainstaluj a have fun :))

 

To nepojde, lebo ten subor si to stále pýta cez toho klienta inak sa to nespustí a patrí k gta hre čisto takže jedine ako to opravím je preinštalovať celé GTA.

Link to comment
Share on other sites

však ano přečti si znovu co sem napsal nebo ne napíšu ti to znovu.... odinstaluj celé GTA ... ty soubory co ti tam zůstanou tak je smaž v té složce že jo... pak jdi do dokumentů a smaž i složku samp ... pak nainstaluj GTA a SAMP a pujde ti to .. kapíš kámo ?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

tak si tam hoď uninstaler aby jsi tam měl program na odinstalaci stáhni revouninstaler a tím to vymaž, zvol tu poslední metodu co vymaže uplně vše...

 

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/uklid/revo-uninstaller/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...