Jump to content

ostatní [HELP] USB ADATA S107


killbill

Recommended Posts

Zdravím mám "flešku" ADATA S107 / 16 GB USB 3.0 normálně mi šla, ale ve škole když jsem ji hodil do počítače tak to napsalo:

 

V jednotce H není zádný disk
Vložte disk a zkuste znovu
 
Mám na "flešce" data, které bych nechtěl zratit zkoušel jsem všechno když zkusím chkdsk napíše to Svazek nelze otevřít pro přímý přístup.
V easy patition manageru to vůbec nevidím a ve správci zařízení to vidím ale můžu u toho měnit jen diskové písmenko nevíte někdo co s tím kromě formátu? Díky za rady ;) 
Link to comment
Share on other sites

No ne musím se přiznat jak "blbec" jsem vždycky strčil do portu a prostě končí hodina není čas tak šup rup a fleška je venku.Vliv to má asi nějaky no. Ale jako že PC ji přečte jen prostě má 0MB z 0MB :( 

Link to comment
Share on other sites

No právě tím se mohl poškodit systém té flashky a zničila se. To můžeš jít reklamovat a nebo vyhodit.

Pokud ti to dovolí naformátovat, tak ji zkus naformátovat do jiného souborového systému, ale pochybuji.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

No spustil jsem to v linux prostředí určené na disky a asi máš pravdu, že je odpálená mrkni na to nešla naformátovat jen zobrazit info:

http://2i.cz/448d1c36e5

 

případně jestli tam máš data které jsou hodně drahé jsou firmy které to za ne malé peníze vytáhnou (to co by šlo) u HDD disků jsou to řádově 10 - 100 tísíce kč a u flashek nevím ;) ale řekl bych že nějak podobně .... když ti to nevyreklamujou mužeš to zkusit sám :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

nabídni mu 2 bohy za dva si vzpomene :d ale podle mě ti každý program maximálně napíše že je potřeba formátovat když je odpálená ... ještě mě napadlo koupit novou flashku a tu pamět přepájet na ni ... :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...