Jump to content

Windows 7 boot - setup.exe crash


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Zdravím,

 

mám problém po nabootování win 7. Když se mi nabootujou tak se obvykle načítají a po chvilce načítání (chvilka s modrým pozadím jako normálně při přihlašování) mi vyhodí chybu:

 

Title: setup.exe - Chyba aplikace

Text: Nastala výjimka neznámá softwarová výjimka (0ex0000100) v aplikaci na místě 0x75909617.

Možnosti: OK

 

to je vše. chci se zeptat jestli podobný problém někdo někdy neměl, z bootovacího cd jsem instaloval mnohokrát windowsy a po té co se mi zobrazovala tato chyba. Případně jestli by mohlo pomoci výměna RAM pamětí. Dík

 

 

 

EDIT: 

 

windowsY jsem tam jednou už nainstaloval ale házejí chybu při načtení

 

Windowssoubor \system32\config\system

 

stav 0x000014c

 

info: nemůže nalézt nebo je poškozen

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

 

mám problém po nabootování win 7. Když se mi nabootujou tak se obvykle načítají a po chvilce načítání (chvilka s modrým pozadím jako normálně při přihlašování) mi vyhodí chybu:

 

Title: setup.exe - Chyba aplikace

Text: Nastala výjimka neznámá softwarová výjimka (0ex0000100) v aplikaci na místě 0x75909617.

Možnosti: OK

 

to je vše. chci se zeptat jestli podobný problém někdo někdy neměl, z bootovacího cd jsem instaloval mnohokrát windowsy a po té co se mi zobrazovala tato chyba. Případně jestli by mohlo pomoci výměna RAM pamětí. Dík

 

No a nebude to spíše tím CD ?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

No a nebude to spíše tím CD ?

nebude říkám že jsem s tím v pohodě nainstaloval windowsy jak předtím než jsem to zkoušel tak i po ...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

ok myslel jsem že to budou ddr2 ale jsou to SDDR takže je nemůžu vyzkoušet ještě někdo nějaké nápady? za každý jsem rád dík :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...