Jump to content

hledám Minecraft server 2sloty vanilla zdarma?


FizzyCZE

Recommended Posts

Zdravím. Chci se zeptat, neměl by někdo malý kousíček svého VPS na private server bez pluginů, zkrátka vanillu pro mě a přítelkyni?

Mohl bych nabídnout něco málo... Více SZ, popřípadě zde.

 

Prosím, vyvarujte se zbytečného spamj a ptejte se na normální otázky. Děkuji ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

No já jsem si myslel že jo. Bohužel z pipni mi nikdy nepřišla ověřovací sms z důvodu nepravosti čísla :d (mám "reklamní" číslo)....

tak si někomu řekni ne? :)

Link to comment
Share on other sites

Helec, když si to nějak zajistím, byl by jste někdo ochotný mi vypomoct s nainstalováním toho serveru? :)

Osobně bych byl nejraději, kdyby se to dalo NĚJAK udělat na verzi 1.6.2 i s launcherem...ale nemáme origo :d

Link to comment
Share on other sites

od pipni by ti stačilo ;) http://freecloud.cz/ je to zdarma.. nebo 30 kč sms nevím ale jednorázově ;)

 

 

 

rhs: ty jsi mě předběhl o 1 sekundu! :d

 

Co jsem četl, tak u chcipni na free server zapomen, pokud nemáš 200UIP denně na webu.

 

možná bych mohl poskytnout pro 2 lidi pokud to free vps od host1free utahne :d

 

Co jsem četl tak na OpenVZ 128mb hádám mc server nerozjedeš nebo jo ?

Link to comment
Share on other sites

Já radím, pusť si to normálně na svým šroťě. S přítelkyní si založíte hamachi, až půjdete hrát, spustíš server a připojíte se ne ? :d Proč kvůli tomu hrotit VPS:

Link to comment
Share on other sites

Jelikož jsem na EDGE síti přes mobilní modem od Vodafonu.... Myslím si že dedikovaný server si nemá cenu kupovat kvůli takovéto konfiguraci... A doopravdy nechci házet bůhví kolik do okradačských gamehostingů -_-

Link to comment
Share on other sites

Dedikovaný server určitě ne! :d

 

Pokud to nejde u tebe na PC protunelovat to s přítelkyní. Však ti stačí menší VPS za pár desítek korun.

 

K čemu dedikovaný server za 2500kč když stačí VPS za 60kč? :d

Za 55kč na hostzona.cz dostaneš VPS 500Mhz a 512 MB + 128 MB RAM ZDARMA a 5GB HDD + data + webhosting :d Což by mělo být pro 2 hráče + návštěva. :d

 

PS: Možná 5GB bude málo? Když tak + 10 GB HDD = + 10 Kč :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zkus ze zdarma zaregistrovat na http://minecloud.cz/ Mají tam 10 slotový Minecraft server s 1 GB RAM zdarma.

:lolol:  nejdřív si přečti celý téma a každý příspěvk a zjistíš že to už tady taky padlo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...